UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē par pārsteigumu parūpējās Porto vienība, kas no turnīra izslēdza Krištianu Ronaldu pārstāvē 'Porto' papildlaikā nodrošina ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu

'Porto' izslēdz vareno 'Juventus', tālāk soļo arī Dortmunde

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē par pārsteigumu parūpējās Porto vienība, kas no turnīra izslēdza Krištianu Ronaldu pārstāvēto Turīnas Juventus komandu. Tikmēr ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu savā laukumā nodrošināja Dortmundes Borrusia.

Porto un Juventus pirmā un otrā cīņa noslēdzās katrai komandai gūstot pa uzvarai ar rezultātu 2:1, tāpēc otrdienas duelis turpinājās papildlaikā. Lai gan Itālijas vienība spēja nolauzt un ar 3:2 uzvarēt mazākumā esošos portugāļus, kopsummā iekrātais 4:4 atnesa laimīgu Porto iekļūšanu nākamajā kārtā.

Tikmēr izbraukumā iekrāto 3:2 pārsvaru savā laukumā nosargāja Dortmundes Borrusia, kas cīnījās neizšķirti 2:2 ar Sevilla klubu. Abus Vācijas kluba vārtus guva talantīgais norvēģis Erlings Holanns.