Borussia Dortmund - Fc Schalke 04 (spēles apskats)


BVB vs Schalke

Futbols ir atpakaļ pavisam jaunā veidolā. Tukši stadioni, bet pilnas dzīvojamās istabas. Pirmā lielā spēle tiks aizvadīta Vācijā, Bundeslīgā, kur jau 16. maijā, plkst. 16:30 tiksies Borussia Dortmund un Schalke 04 komandas.


SPĒLĒTĀJU SPORTISKĀ FORMA

Spēlētāju izturība ir acīmredzams faktors, kas spēs šo spēli ietekmēt limitēto treniņu dēļ, bet mēs esam gandrīz pārliecināti, ka tas netraucēs spēlei būt aizraujošai, jo tomēr šo komandu savstarpējās spēles nekad neliek vilties.

Dortmundes Borrusia pret Schalke 04

No Borrusia Dortmund vairāki spēlētāji vēl ir uz jautājuma zīmes (Dan-Axel Zagadou, Marco Reus, Axel Witsel, Emre Can, Jadon Sancho, Achraf Hakimi, Manuel Akanji, Mario Gotze un Marcel Schmelzer)

Kamēr FC Schalke 04 ir mazāk savainoto spēlētāju - Benjamin Stambouli, Ozan Kabak un komandas kapteinis Omar Mascarell visticamāk nepiedalīsies spēlē.

KOMANDU POZĪCIJAS

Dortmund komanda ieņem augsto 2. vietu Bundeslīgas tabulā, zaudējot tikai vienu spēli (0-2 zaudējums pret Paris Saint-Germain) no pēdējiem sešiem notikumiem. Pretinieki FC Schalke 04 ieņem sesto vietu tabulā un viņiem nav izdevies gūt nevienu uzvaru pēdējās sešās spēlēs, to viņi lūkos mainīt šo sestdien.

SAVSTARPĒJĀS SPĒLES

Pēdējās piecās savstarpējās spēlēs FC Schalke 04 ir izcīnijuši divas uzvaras, bet Borrusia Dortmund komanda vienu, atlikušās divas spēles beigušās ar neizšķirtu.

Borrusia futbolisti svinot vārtu guvumu

Ņemot visu vērā, šī spēle viennozīmīgi būs aizraujoša un komandām ieskrienoties mums vajadzētu sagaidīt vismaz trīs kopējos vārtus.

Iesakām visiem mums pievienoties un skatīties spēli mājās pie saviem televizora ekrāniem.

Salīdzini šīs spēles koeficentus pie mums: Borrusia Dortmund - FC Schalke 04.

Ja arī Tev ir viedoklis par to kā spēle noritēs, publicē to spiežot "publicēt prognozi".

IESPĒJAMIE SASTĀVI

Borussia Dortmund: Burki; Piszczek, Hummels, Balerdi; Morey, Brandt, Delaney, Guerreiro; Sancho, Haaland, Hazard.

Schalke 04: Nubel; Kenny, Todibo, Nastasic, Oczipka; McKennie, Schopf, Serdar; Raman, Harit, Gregoritsch.

Speletajiem.com komanda

Author image
autors
Juris Rumba e-pasts

Pēc izglītības žurnālists, bet sirdī kazino spēlētājs ar vairāk kā 15 gadus ilgu pieredzi.