Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongresā 22. jūnijā nolemts, ka 2021. gada pasaules čempionāta sākums tiek pārcelts no 7. uz 21. maiju. Hoke 2021. gada pasaules čempionāts hokejā sāksies divas ned�

2021. gada pasaules čempionāts hokejā sāksies divas nedēļas vēlāk

2021. gada hokeja pasaules čempionāts Rīgā sākums

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongresā 22. jūnijā nolemts, ka 2021. gada pasaules čempionāta sākums tiek pārcelts no 7. uz 21. maiju. Hokeja turnīrs norisināsies Rīgā un Minskā.

Jau iepriekš vairāki mediji ziņoja, ka čempionātu iespējams pārcels no 7. uz 21. maiju, taču tas bija jāapstiprina arī IIHF kongresam. Lēmums pieņemts tāpēc, ka gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā sezonas startēs novēloti, bet organizatoru un skatītāju interesēs ir redzēt darbībā pēc iespējas vairāk augstas kvalitātes hokejistu.

Par spēļu grafiku un informāciju par biļešu tirdzniecību tiks ziņots vēlāk. Paredzams, ka Latvijas izlase pirmo maču aizvadīs pret Kanādu.

Covid-19 izraisītās pandēmijas rezultātā tika atcelts 2020. gada čempionāts Šveicē. Vīrusa ierobežojumi joprojām aizliedz skatītāju klātbūtni sporta notikumos, tomēr organizatori cer, ka līdz 2021. gada pavasarim visi ierobežojuma slogi būs krituši.

Maijā IIHF veica izmaiņas 2021. gada pasaules čempionāta grupu sadalījumā, Kanādas izlasi novirzot Rīgas grupā, bet Krievija spēles aizvadīs Minskā. Gaidāmajā čempionātā Rīgā B grupā spēkosies Latvijas, Kanādas, Somijas, ASV, Vācijas, Norvēģijas, Itālijas un Kazahstānas izlases, bet Minskā A grupā cīnīsies Baltkrievija, Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija un Lielbritānija.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!