dadaOtrdien Latvijas futbola federācijas (LFF) valde sasauca ārkārtas sēdi, kurā tika lemts ​Optibet​ Latvijas futbola Virslīgas tālākais liktenis Par spīti Covid-19 vairākās komandās, LFF nolemj turpin�

Par spīti Covid-19 vairākās komandās, LFF nolemj turpināt Virslīgu

futbolisti cīnās par bumbu

Otrdien Latvijas futbola federācijas (LFF) valde sasauca ārkārtas sēdi, kurā tika lemts Optibet Latvijas futbola Virslīgas tālākais liktenis. Valde nolēma, lai ievērotu sportiskos principus un godīgā ceļā noteiktu vietu sadalījumu, čempionāta atlikušās divas kārtas ir jāaizvada.

2020. gada Virslīgas čempione jau ir noteikta - trešo sezonu pēc kārtas triumfēja klubs Riga. Tāpat jau ir noskaidrota sudraba godalgu ieguvēja - RFS. Tomēr joprojām uz trešo vietu un ceļazīmi uz Eirokausiem teorētiski pretendē trīs komandas, kā arī notiek svarīga divcīņa starp Metta un Tukums par neizkrišanu no Latvijas augstākās līgas.

Šaubas par Virslīgas turpinājumu izskanēja jau iepriekš, taču tad vēl pat nebija noskaidrota čempione. Šobrīd karantīnā atrodas Riga, bet nesen par došanos izolācijā paziņoja arī Jelgava un Daugavpils. Savos sociālajos tīklos par vienu pozitīvu Covid-19 gadījumu ziņoja arī Tukums2000.

Gala lēmums gan bija jāpieņem LFF valdei, kura ārkārtas sēdē, ar piecām balsīm par, divām pret un diviem atturoties, nolēma turpināt Virslīgas pēdējo divu spēļu kārtu norisi, kas ieplānotas 26. un 29. novembrī.

LFF ziņoja, ka lēmums pieņemts pamatojoties uz sportisku principu ievērošanu, lai godīgā ceļā tiktu noteikts galīgais vietu sadalījums. Čempionātu pabeigs ar veselajiem futbolistiem, ievērojot drošības un piesardzības pasākumus, kas rakstīti LFF sanitārajā protokolā. Tāpat noteikts minimālais spēlētāju skaits (13), kam jābūt gatavam spēlēm, lai klubs varētu turpināt dalību čempionātā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Medvedevs 'ATP Finals' zelta mačā apspēlē austrieti Tīmu

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!