Bažas par nākamo KHL sezonu mazinājis Rīgas Dinamo klubs, kurš neierasti vēlu paziņojis par 2020./2021. gada sezonas komandas galveno treneri Pēteri S Pēteris Skudra iecelts par Rīgas 'Dinamo' galveno treneri

Par Rīgas "Dinamo" galveno treneri iecelts Pēteris Skudra

Rīgas Dinamo galvenais treneris Pēteris Skudra

Bažas par dalību nākamajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā mazinājis Rīgas Dinamo klubs, kurš neierasti vēlu paziņojis par 2020./2021. gada sezonas komandas galveno treneri Pēteri Skudru.

"Š.g. 20. jūlijā notika AS “Dinamo Rīga” Padomes un Valdes paplašinātā sēde. Padome apstiprināja Pēteri Skudru par DINAMO RĪGA hokeja komandas galveno treneri 13. KHL sezonā. Padome uzdeva galvenajam trenerim Pēterim Skudram izstrādāt DINAMO RĪGA komandas jaunās sezonas sagatavošanās plānu, kā arī iesniegt padomei priekšlikumus par galvenā treneru asistentu un komandas spēlētāju kandidātiem.," ziņo Latvijas galvaspilsētas klubs.

Papildus Dinamo savos sociālo tīklu kontos publicē ierakstus ar cipariem, kas atzīmē stundas līdz kādam svarīgam paziņojumam. Apmeklējot kluba mājaslapu dinamoriga.lv, nav redzama nekāda veida informācija, bet tikai taimeris, kurš skaita stundas līdz sprādzienam jeb svarīgam paziņojumam. Paredzams, ka KHL klubs paziņos svarīgākās lietas par gaidāmo sezonu un vismaz daļēju sastāvu.

Pēteris Skudra ir viens no retajiem bijušajiem vārtsargiem, kurš kļuvis par kāda kluba galveno treneri. Latvietis no 2013. līdz 2018. gadam bija KHL kluba Ņižņijnovgorodas Torpedo galvenais treneris. Viņa vadībā komanda piecas reizes iekļuva izslēgšanas spēlēs, bet tikai vienreiz pārvarēja pirmo kārtu. Pagājušajā sezonā Skudra iesāka kā Čeļabinskas Traktor galvenais treneris, taču tika atlaists novembra sākumā.

Medijos jau ziņots, ka piektdien, 17. jūlijā, Rīgas Dinamo ar galveno sponsoru Gazprom Export parakstīja līgumu uz nākamo sezonu. Līdz ar to klubs var sākt parakstīt līgumus ar treneriem un spēlētājiem, lai gatavotos gaidāmajai KHL sezonai.

Pērn Dinamo sesto sezonu pēc kārtas neiekļuva KHL izslēgšanas spēlēs un pēdējo sezonu noslēdza turnīra tabulas priekšpēdējā pozīcijā. Pēc sezonas Rīgas klubs nolēma neturpināt sadarbību ar galveno treneri un ģenerālmenedžeri Ģirtu Ankipānu, kā arī pārējo treneru štābu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Hamiltons ar uzvaru Ungārijas F-1 posmā atkārto Šumahera rekordu.


Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!