Latvijas pirmā tenisa rakete Jeļena Ostapenko pirmdien Strasbūras tenisa turnīra pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-2, 6-4 uzvarēja amerikānieti Lor Ostapenko Strasbūras tenisa turnīra pirmajā kārtā izcī

Ostapenko Strasbūras tenisa turnīra pirmajā kārtā izcīna uzvaru

WTA spēlētāja Aļona Ostapenko

Latvijas pirmā tenisa rakete Jeļena Ostapenko (WTA 43.) pirmdien, 21. septembrī, Strasbūras tenisa turnīra International pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-2, 6-4 uzvarēja amerikānieti Lorēnu Deivisu (WTA 67.).

Ostapenko jau reizi bija spēkojusies ar ASV tenisisti Deivisu - 2017. gada sezonas sākumā latviete Oklenas International turnīra pusfinālā pie rezultāta 6-4, 4-6, 1-4 izstājās no turnīra veselības problēmu dēļ. Līdz ar uzvaru Strasbūras turnīra pirmajā kārtā, Ostapenko izlīdzinājusi uzvaru bilanci ar amerikānieti Deivisu.

Šī bija Ostapenko pirmā uzvara kopš 25. februāra. Jāpiebilst, ka Covid-19 pandēmijas dēļ sportiste nebija piedalījusies WTA turnīros gandrīz septiņus mēnešus. Pirmajā spēlē pēc pauzes Ostapenko piedzīvoja zaudējumu Romas Premier 5 turnīra ievadspēlē pret polieti Magdu Lineti.

Maču pret Deivisu Ostapenko iesāka ļoti pārliecinoši, divreiz laužot pretinieces servi un nodrošinot sev drošu vadību ar 5-0. Turpinājumā pretiniece divus geimus atspēlēja, lielākoties Ostapenko kļūdu dēļ, taču latviete lielo pārsvaru neizsēja un nodrošināja uzvaru pirmajā setā.

Otrais sets izvērtās daudz saspringtāks, Deivisai divas reizes izvirzoties vadībā, laužot Ostapenko servi. Tomēr Latvijas tenisiste spēja atkopties, spēli noslēdzot ar četriem uzvarētiem geimiem pēc kārtas.

Kopā ar Ostapenko Strasbūrā ir arī zviedru treneris Tomass Hegšteds, kas karjeras laikā trenējis vairākas pasaules tenisa zvaigznes, to skaitā Mariju Šarapovu, Simonu Halepu, Karolīnu Vozņacki u.c.

Strasbūras turnīra otrajā kārtā Ostapenko tiksies ar Nīderlandes sportisti Kiki Bertensu, kas ir planētas astotā spēcīgākā tenisiste. Bertensai pirmā turnīra kārta bija brīva.

Latviete piedalās arī dubultspēlēs, kur svētdien kopā ar Kanādas tenisisti Gabrielu Dabrovski pārvarēja pirmo kārtu, ar 6-2, 3-6, 10-5 apspēlējot ASV un Meksikas pāri Keitlinu Kristianu un Džulianu Olmosu.

Tikmēr dalību no Strasbūras International sērijas turnīra atsauca Latvijas otrā rakete Anastastija Sevastova, kura nepiedalīsies arī gaidāmajā Grand Slam turnīrā French Open. Līdz ar to Sevastovai sezona, visticamāk, jau ir noslēgusies ar divām uzvarām 12 mačos.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 100 jauni iemesli izmēģināt spēli 11.lv (Tagad WilliamHill.lv)


Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!