Latvijas sieviešu pirmā rakete Aļona Ostapenko (WTA 43.) Francijas tenisa atklātā čempionāta otrās kārtas mačā ar 6-4, 6-2 pāspēja turnīrā ar o Ostapenko Parīzē ar lielisku sniegumu pārspēj otro numur

Ostapenko Parīzē ar lielisku sniegumu pārspēj otro numuru Pliškovu

ostapenko

Latvijas sieviešu pirmā rakete Aļona Ostapenko (WTA 43.) Francijas tenisa atklātā čempionāta otrās kārtas mačā ar 6-4, 6-2 pāspēja turnīrā ar otro numuru izsēto tenisisti Karolīnu Pliškovu (WTA 4.).

"Sākumā bija grūti, jo viņa ļoti labi servēja," pēcspēles intervijā atklāta Ostapenko. "Līdz ar to, arī man vajadzēja labi servēt, agresīvi spēlēt un nekļūdīties daudz sitienos. Viņa ir turnīra otrais numurs un izcila tenisiste, tāpēc zināju, ka būs smaga spēle. Loģiski, ka man vajadzēja rādīt labāko sniegumu, lai viņu pieveiktu."

Maču pret Čehijas spēcīgo tenisisti Pliškovu latviete iesāka un aizvadīja sev neierastā manierē. Ostapenko veikusi dažādas variācijas savā spēles stilā, sortimentam pieliekot vairākus sitiena veidus, bet saglabājot sev ierasto agresivitāti un spēcīgās izspēles. Ne velti rīdziniece kādā no nesenajām intervijām atzina, ka vēlas atgriezties planētas labāko desmit tenisa spēlētāju vidū, kas nemaz neizskatās tik nereāls mērķis, ja viņa spēs saglabāt pret Pliškovu uzrādīto spēles stilu.

Pirmais sets iesākās ar serves laušanas apmaiņu, taču ātru 3-1 vadību ieguva latviete. Turpinājumā Pliškova rezultātu izlīdzināja, taču Ostapenko atkal lauza pretinieces servi un noturēja savējo, pirmo setu noslēdzot ar 6-4.

Otrais sets 2017. čempiones izpildījumā bija vēl pārliecinošāks, jau tā pašā ievadā panākot divu geimu vadību. Pēcāk Ostapenko lauza vēl vienu pretinieces servi un noslēdza setu ar graujošu 6-2.

Spēles statistika:

ostapenko

Nākamo maču latviete aizvadīs pret Sloeinas Stīvensas (WTA 34.) un Paulas Badosas Hibertas (WTA 87.) dueļa uzvarētāju.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Latvijas futbola izlases kandidātos iekļauts Tīdenbergs; vai Karašausks 'zvanīs' Kazakevičam?