Optibet hokeja līgā piedalīsies septiņas komandas, starts 5. septembrī

Olimp spēlētājs

Optibet Latvijas hokeja virslīga ar septiņu komandu iesaisti sāksies jau 5. septembrī. Pirmajā mačā tiksies Mogo un Olimp vienības. Čempionātā kopumā plānots aizvadīt sešus spēļu apļus, portālam Sportacentrs.com ziņoja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sporta menedžeris Jānis Straupe.

Gaidāmajā 2020./2021. gada sezonā Latvijas spečīgākajā hokeja līgā startēs septiņas komandas, kas ir par vienu vienību mazāk kā pērn. Par triumfu Latvijas līgā cīnīsies Mogo, Olimp, Liepāja, Zemgale/LLU, Dinaburga, Prizma/IHS un HS Rīga. Šī gada pavasarī par izstāšanos no līgas paziņoja pagājušās sezonas vicečempions Kurbads.

Izspēles kārtība vēl tiks apstriprināta, taču plānots, ka komandas aizvadīs sešus spēļu apļus. Tas nozīmē, ka regulārajā čempionātā katra vienība aizvadīs 36 spēles. Izslēgšanas mačos tiks spēcīgākās četras komandas. Pusfināls un fināls tiks aizvadīts tradicionālajā sērijā līdz četrām uzvarām. Play-off spēles sāksies marta vidū, ilgstot aptuveni mēnesi. Spēļu sērija par bronzas godalgām netiks aizvadīta, trešo vietu ieņemot komandai, kas zaudēs pusfinālā un ieņems augstāku pozīciju regulārajā čempionātā.

LHF sporta menedžeris Jānis Straupe portālam Sportacentrs.com atklāja, ka 22. decembrī Volvo ledus hallē norosināsies Zvaigžņu spēlē. Sīkākās detaļās Straupe gan neieslīga.

Pērn Optibet hokeja līgā triumfēja līgas jaunpienācējs Olimp. Jāatgādina gan, ka Covid-19 pandēmijas ietekmē, čempions tika kronēts bez izslēgšanas spēļu aizvadīšanas.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Kurš būs jaunais NBA čempions?