Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo šovakar noslēdza divu spēļu izbraukumu sēriju ar 2:4 zaudējumu Čerepovecas Severstal vienībai. Noraidījumi atved Dinamo kārtējo zaudējumu!

Noraidījumi patraucē 'Dinamo' atspēlēšanos pret 'Severstal'

Miks Indrašis pret Severstaļ hokejistu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo šovakar noslēdza divu spēļu izbraukumu sēriju ar 2:4 piekāpjoties Čerepovecas Severstal vienībai. Vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Dzierkals un Miks Indrašis.

Par spīti tam, ka Dinamo atvadījusies no virknes leģionāru, pagājušajā spēlē tika izcīnīta sezonas lielākā uzvara. Rīgas klubs izbraukumā svinēja panākumu ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pret spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību.

Tāpat kā iepriekšējais mačs pret SKA, arī spēle pret Severstal sākās aktīvi abu komandu izpildījumā. Vārtu rēķinu atklāja viesi, kuri pēc izturēta mazākuma devās ātrajā pretuzbrukumā, panākot 0:1. Labu reidu izpildīja Deniss Viharevs, kurš ripu iemeta vārtu tuvajā stūrī virs Iļjas Proskurjakova pleca,

Otrā perioda trešajā minūtē mājinieki skaitliskajā vairākumā dubultoja pārsvaru - 0:2. Epizode sākās ar Dinamo pretuzbrukumu, taču Džeisī Lipona piespēle neatrada adresātu, tāpēc uzbrukums sekoja jau otrajā virzienā. Ar pirmo metienu Proskurjakovs tika galā, taču pirmais pie atlēkušās ripas bija Jegors Morozovs. Nepilnas divas minūtes pēc vārtu zaudējuma rīdzinieku galvenais treneris Pēteris Skudra izdara vārtsargu maiņu, laukumā laižot Staņislavu Gaļimovu. Līdz perioda beigām Latvijas komanda nopelnīja vēl divus mazākumus, taču rezultāts palika nemainīgs.

Vēl vienu triecienu Dinamo saņēma noslēdzošā perioda trešajā minūtē - 0:3. Vladislavs Provoļņevs atzīmējās ar savdabīgu vārtu guvumu - Gaļimovs glāba pēc Morozova metiena, taču ripa palika uz guļošā vārtu vīra muguras. Dinamo aizsargi sastinga, bet izdevību izmantoja Provoļņevs.

Četras minūtes vēlāk pirmo ripu iemeta arī viesu komanda. Pēc Kristapa Sotnieka uzmetiena nūju pielika Mārtiņš Dzierkals - 1:3.

14. minūtē, sekundi pēc vairākuma beigām, Dinamo samazināja vārtu deficītu līdz minimumam - 2:3. Punktu astoto spēli pēc kārtas guva Miks Indrašis, kurš meta precīzi. Tieši pirms vārtu guvuma asu spēka paņēmienu pret Rihardu Bukartu veica Antons Sizovs. Vārtu svinību vietā Džeisī Lipons izvēlējās izkauties ar Bukarta pāridarītāju.

Neizprotamā veidā, pēc kautiņa, piecu minūšu mazākumā palika viesu komanda. Turklāt pusotru minūti vēlāk Ondržejs Vitāseks viduszonā nogāž Severstal spēlētāju, atstājot Skudras komandu trīs hokejistu sastāvā. Lielo pārsvaru visai zibenīgi izmantoja Šons Lalonds - 2:4.

Dinamo 33 spēlēs iekrājusi 15 punktus, kas komandu ierindo Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējuma pēdējā pozīcijā.

Nākamo spēli Dinamo aizvadīs 12. decembrī, savā laukumā uzņemot SKA vienību.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. ČL: Ronaldu sakauj Mesi un 'Barcelona', rasisma skandāls Parīzē