Neticamākie sporta likmju laimesti

Neticamākie sporta likmju laimesti

Mēs visi sapņojam laimēt lielo laimestu prātīgi izvēloties likmes, komandas un, ar aizturētu elpu, sekojot līdzi izvēlētajam notikumam. Iztēlojamies, kā spēles noslēguma svilpiens simbolizē arī mūsu dzīvi mainošo laimestu. Vai tik tas nebūtu kaut kas?

Dažiem veiksminiekiem dzīvi mainošas limes ir vairāk kā tikai sapnis. Apskatīsim pāris lielākos laimestus sporta likmju vēsturē.

VECTĒVS VEIC LIKMI, KAS UZVEIC VISUS

futbols

Futbols ir Lielbritānijas populārākais sporta veids un, kad Harijs Vilsons piedzima, viņa vectēvs Pīters Edvards bija pārliecināts, ka zēna liktenis ir būt lieliskam laukumā.

Patiesībā, tik drošs, ka 2000. gadā (kad Harijs bija mazulis) Misters Edvards gāja uz bukmeikeru kantori un veica £50 likmi (apmēram $67) uz to, ka puika spēlēs Velsas izlasē. Varbūtība bija diez gan maza - 2500 pret 1, bet viņš bija pārliecināts, ka tas notiks.

Pārlecot pāris gadus uz priekšu, 2013. gada 15. oktobrī, 16 gadus vecais Harijs bija uz soliņa Velsas izlasei. Spēles 87. minūtē Harijs tika uzlaists uz laukuma nomainot Hal Robson-Kanu.

Harijs ne tikai pārspēja rekordu, kā jaunākais futbolists pārstāvot Velsas izlasi, bet padarīja savu vectēvu par bagātu vīru. 13 gadus vecā likme laimēja vectēvam £150,000.

ĀTRA UN NEŽĒLĪGA NĀKOTNES LIKME

f1

1998. gadā Richard Hopkins bija līdzīgā situācijā, kā iepriekšējā stāsta varonis, kad viņš vēroja savu dēlu Evanu sacenšoties ar jaunu Lewis Hamilton braucot ar kartingiem. Pārliecināts, ka jaunais Hamiltons darīs spožas lietas nākotnē, Hopkins veica trīs dažādas likmes.

Pirmā likme bija £200 ($270) uz to, ka Hamiltons uzvarētu Formula 1 pirms viņš sasniegtu 23 gadu vecumu un ar turpinājumu 100£ limi, ka viņš būs pasaules čempions līdz 25 gadu vecumam. Un Hopkins bija tik pārliecināts, ka viņš veica 3. likmi 50£ apmērā apgalvojot, ka pieildīsies abi nosacījumi.

Hamiltons padarīja Hopkinu par 40’000£ bagātāku, kad 2007. gada Canadian Grand Prix viņš uzvarēja 22 gadu vecumā, kā arī par 50’000£ bagātāku, kad 2008. gada viņš uzvarēja Brazīlijas Grand Prix. Kas nozīmēja, ka arī trešā likme, kas atnesa 75’000£ bija veiksmīga.

VISAS FLOIDA MEIVEZERA SPORTA LIKMES

bokss

Pats slavenākais sporta likmju veicējs ir boksa leģenda Floyd Mayweather. Atpazīstams ar savām ievērojamajām sporta likmēm, viņš mēdz veikt simtiem tūkstošu (dāžreiz pat miljonu) dolāru likmes uz vienkāršiem sporta notikumiem. Kā pelnošākais pasaules sportists, Mayweather var atļauties veikt neiedomājamas likmes.

Viņa lielākā likme līdz šim bija 2014. gadā, kad viņš veica 815’000$ likmi uz to, ka Denver Broncos uzvarēs New York Jets ar vismaz 7.5 punktu pārsvaru. Broncos piezemējums sniedza iespēju viņiem atrauties par 14 punktiem sasniedzot nepieciešamo pārsvaru. Ceturtās ceturdaļas beigās Mayweather saņēma 1.4 miljonus dolāru!

LEĢENDA BILIJS VALTERS (BILLY WALTERS)

kazino

Neviena iespaidīgo sporta likmju sarakste nebūtu pabeigta nepieminot Billy Walters. Pirms Billy Walters saņēma 5 gadu cietumsodu un 10 miljonu dolāru sodu par iekšējas informācijas tirdzniecību, Billy Walters bija populārākais sporta likmju veicējs. Viņa likmes bija tik iespaidīgas, ka viņam tika uzlikts liegums veikt likmes.

Viena no viņa populārākajām likmēm bija 2010. gada Super Bowl, kad viņš veica 3.5 miljonu dolāru likmi uz New Orleans Saints uzvaru pret Indianapolis Colts. Saits pavisam noteikti nebija favorīti šajā mačā un Colts izskatījās nepārspējami, bet Billy Walters tik un tā veica likmi uz Saints un tas atmaksājās. Neviens nezina, cik liels bija laimests, bet tā noteikti bija neiedomājami liela summa.

ČĀRZLA BĀRKLIJA (CHARLES BARKLEY) SUPER BOWL LAIMESTS

sports

Ieņemot savu vietu likmju veicēju slavaszālē atrodās NBA leģenda, kas kļuva par sporta komentētāju - Charles Barkley. Lai gan viņš vairāk atpazīstams par saviem lielajiem zaudējumiem veicot likmes (gandrīz 30 miljoni dolāru), viņa laimests Super Bowl 36 izraisīja plašu atpazīstamību.

Liekot pusmiljonu uz New England Patriots cīņā pret favorītiem St. Louis Rams, kā arī papildus 50’000$ uz to, ka viņa likme patiešām piepildīsies, viņš laimēja abas likmes.

Sporta likmju organizācija sākumā centās atturēties no izmaksas veikšanas, jo izrādījās, ka Charles Barkley nebija papildinājis kredītu, lai veiktu likmi. Bet beigu beigās Viņš tomēr saņēma savu 800’000$ laimestu.

Izlasi arī mūsu rakstu par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par profesionālu spēļu analītiķi?

Speletajiem.com komanda