NBA izziņo pārbaudes spēļu kalendāru; Kuruca 'Nets' uzņems 'burvjus'

Bertāns, Kurucs un Pasečņiks

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) publicējusi pirmssezonas pārbaudes spēļu kalendāru. Decembra vidū savstarpēju maču aizvadīs latviešu pārstāvētās vienības - Bruklinas Nets un Vašingtonas Wizards.

Jaunā NBA sezona sāksies 22. decembrī, bet pirms tam tiks aizvadītas 49 pārbaudes spēles. Mači sāksies 11. decembrī un turpināsies līdz pat 19. datumam. Katra komanda aizvadīs vismaz divas, taču ne vairāk kā četras pārbaudes spēles. Tāpat katrai vienībai garantēts, ka viena spēle notiks mājās, bet otra izbraukumā.

Dienu pēc pārbaužu spēļu sākuma laukumā dosies Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas Mavericks, kas cīkstēsies ar Milvoki Bucks. Latvietis spēlē gan nepiedalīsies, jo atgūstas no meniska savainojuma. Pārbaudes spēlēs un, iespējams, sezonas sākumā Porziņģis nepiedalīsies.

Vēlreiz abas komandas duelēsies 14. decembrī, bet trīs dienas vēlāk Dalasas klubs cīkstēsies ar Minesotas Timberwolves.

Pirmā latviešu iesaistīšanās pārbaudes spēlēs gaidāma 13. decembrī, kad Rodiona Kuruca Bruklinas Nets savā laukumā uzņems Vašingtonas Wizards, kas uz piecām sezonām pagarināja līgumu ar latviešu lāzeri Dāvi Bertānu.

Turpinājumā burvji divreiz savā laukumā cīkstēsies ar Detroitas Pistons, bet Nets plānota vēl tikai viena pārbaudes spēle, viesu statusā pret Bostonas Celtics. Ņujorkas kluba rindās varēs vērot Kairija Irvinja un Kevina Duranta sniegumu, kuri basketbola laukumā atgriezīsies pēc savainojuma sadziedēšanas.

NBA regulārā sezona tiks sadalīta divās daļās. Pirmais segments ilgs no 22. decembra līdz 4. martam - drīzumā tiks izziņots spēļu kalendārs. Otrā daļa ilgs no 11. marta līdz 16. maijam, kalendāru paziņojot vēlāk. Kopumā plānots aizvadīt 72 spēļu regulāro čempionātu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Norvēģu talants Holanns ieguvis balvu 'Zelta puisēns 2020'

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!