Divas spēļu kārtas pirms Bundeslīgas sezonas noslēguma, astoto sezonu pēc kārtas Vācijas futbola Bundeslīgas titulu izcīnīja Minhenes Bayern, kas i Minhenes 'bayern' izcīna astoto vācijas bundeslīgas titul

Minhenes 'bayern' izcīna astoto vācijas bundeslīgas titulu pēc kārtas

bayern

Divas spēļu kārtas pirms Bundeslīgas sezonas noslēguma, astoto sezonu pēc kārtas Vācijas futbola Bundeslīgas titulu izcīnīja Minhenes Bayern, kas izšķirošajā spēlē ar 1:0 uzveica Brēmenes Werder vienību.

Pirms titula īpašnieka jautājuma izšķirošās cīņas, Bayern uzvaru paredzēja gan totalizatoru bukmeikeri, gan vienkārši futbola sekotāji. Optibet, Viensviens, Pafbet, 1xbet, Betwinner un citos tiešsaistes totalizatoros koeficients uz Bayern uzvaru svārstījās no 1.10 līdz 1.20, kamēr uz Werder kluba panākumu tas bija ap 13.00.

Spēli abas komandas iesāka mierīgā manierē, mazliet bīstamāk uzbrūkot Minhenes komandai. Īsi pirms pirmā puslaika beigām, 43. minūtē, mača vienīgos vārtus guva poļu zvaigzne Roberts Levandovskis. Tie bija viņa 31. sezonas vārti, kas ir arī uzbrucēja jauns rekords sezonā iesistajos vārtos.

Otrajā puslaikā minhenieši izskatījās vēl pārliecinošāk, gūstot skaistus vārtus 55. minūtē, kurus tomēr neieskaitīja. Bayern dominance aprāvās mača 79. minūtē, kad sarkano kartiņu nopelnīja viņu spēlētājs Alfonso Deiviss. Tomēr Vācijas granda aizsardzība, ar vārtsargu Manuelu Noieru priekšgalā, noturēja savus vārtus neieņemtus, tādējādi gūstot uzvaru ar 1:0 un nodrošinot klubam jau astoto Bundeslīgas titulu pēc kārtas.

Citos 32. kārtas mačos Menhengladbahas Borrusia ar 3:0 uzveica Wolfsburg, Freiburg ar 2:1 apspēlēja Berlīnes Hertha, bet Berlīnes Union ar 1:0 uzvarēja Paderborn.

Turpmākajās Bundeslīgas spēlēs joprojām saglabājas intriga par pirmo piecinieku – otrajā vietā ar 66 punktiem pašlaik atrodas Dortmundes Borrusia, trešajā ar 62 punktiem Leipzig, ceturtajā ar 59 punktiem Menhengladbahas Borrusia, bet piecinieku noslēdz Leverkūzenes Bayer, kas iekrājis 57 punktus. Sestās vietas īpašniece Wolfsburg ar 46 punktiem vairs nevar iekļūt labāko pieciniekā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu sportistiem, kuri iestājas pret rasismu.