Lionels Mesi sestdienas mačā pret ​Valencia​ guva savus 643. vārtus Spānijas augstākās futbola līgas komandas ​Barcelona​ sastāvā Mesi atkārto leģendārā Pelē rekordu gūtajos vārtos

Mesi atkārto leģendārā futbolista Pelē rekordu

argentīnietis Lionels Mesi

Argentīnas futbolists Lionels Mesi sestdienas mačā pret Valencia guva savus 643. vārtus Spānijas augstākās futbola līgas komandas Barcelona sastāvā, tādējādi atkārtojot leģendārā brazīlieša Pelē vienā klubā gūto vārtu rekordu, ziņo medijs goal.com

Par nožēlu, Barselonas kluba zvaigznei šo zīmīgo dienu neizdevās nosvinēt ar uzvaru, jo savā Camp Nou stadionā nācās samierināties ar neizšķirtu 2:2 pret Valencia.

Mesi ar rezultatīvu sitienu atzīmējās pirmā puslaika ceturtajā kompensācijas laika minūtē, kad Barca atradās vienu vārtu iedzinējos. Argentīnietis devās izpildīt 11 metru soda sitienu, ko gan neizdevās realizēt ar pirmo mēģinājumu, jo vārtsargs bumbu atvairīja. Uzbrucējs bija pirmais pie atlēkušās bumbas un guva 643. vārtus Barcelona kluba rindā.

Pelē 643 vārtu rekordu bija uzstādījis Brazīlijas kluba Santos rindās. Pēc spēles brazīlietis savā Instagram kontā apsveica Mesi ar zīmīgo dienu. "Kad tava sirds ir pārpildīta ar mīlestību, ir grūti mainīt ceļu," iesākumā minēja Pelē. "Tāpat kā tu, arī es zinu, kā tas ir - mīlēt katru dienu vilkt mugurā vienu un to pašu kreklu. Tāpat kā tu, arī es zinu, ka nav nekas labāks par vietu, kas liek justies kā mājās. Apsveicu ar tavu vēsturisko rekordu, Lionel. Bet pāri tam visam - apsveicu tevi ar brīnišķīgo karjeru Barselonā. Tādi kā mēs, kas ir uzticīgi vienam klubam tik ilgu laiku, ar laiku paliks aiz vien mazāk. Es tevi patiešām apbrīnoju."

Barcelona 13 Spānija čempionāta spēlēs izcīnījusi 21 punktus, kas komandu ierindo kopvērtējuma piektajā pozīcijā. Valencia 14 mačos guvusi 15 punktus, ieņemot 12. vietu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Bundeslīgas līderu cīņā Levandovskis atnes 'Bayern' uzvaru