NHL apskatnieki pirms sezonas turpinājuma izveidojuši klubu labāko vārtsargu rangu, kurā iekļauts arī Blue Jackets spēlējošais latvietis Elvis Merz Merzļikins pirms ierindots starp NHL labākajiem vārtsargi

Merzļikins pirms ierindots starp NHL labākajiem vārtsargiem

Nacionālās hokeja līgas (https://www.nhl.com/) apskatnieki pirms sezonas turpinājuma izveidojuši klubu labāko vārtsargu rangu, kurā iekļauts arī Kolumbusas Blue Jackets spēlējošais latvietis Elvis Merzļikins, ieņemot godpilno 12. pozīciju.

Sarakstu veidoja 13 cilvēki, kuri balsoja, pēc viņu uzskatiem, par NHL 16 labākajiem vārtsargiem gaidāmajā izslēgšanas spēļu turnīrā. Jau ziņots, ka sezonu turpinās 24 komandas, tāpēc latvieša atrašanās starp 16 labākajiem ir godpilns notikums, jo ne visi vārtsargi ir iekļauti sarakstā.

Lai gan latvietis pēc regulārās sezonas ir labāko pieciniekā pēc atvairīto metienu procenta, vidēji spēlē ielaisto ripu un sauso spēļu ziņā, viņš ierindots 12. pozīcijā. Visticamāk, tas ir, tāpēc ka viņš vēl nav paspējis iekrāt izslēgšanas spēļu praksi.

Aiz sevis Merzļikins atstāja tādus lielus uzvārdus kā bijušo Blue Jackets pirmo numuru, bet tagadējo Floridas Panthers vārtu vīru Sergeju Bobrovski, Robinu Lēneru no Vegasas Golden Knights, Arizonas Coyotes spēlētāju Dārsiju Kemperu un Vankūveras Canucks vārtsargu Jākobu Markstremu. Tikmēr, Merzļikina konkurents uz pirmo numuru Kolumbusas kluba vārtos, Jonass Korpisalo labāko sešpadsmitniekā nav iekļauts.

Saraksta pirmajā pozīcijā ierindojās Bostonas Bruins vārtsargs Tuka Rasks. Aiz viņa iepalika Tampabejas Lighting pēdējais spēlētājs Andrejs Vasiļevskis, bet trijnieku noslēdza Konors Hellebaiks no Vinipegas Jets vienības.

Merzļikins šī gada NHL sezonā piedalījies 33 mačos, vidēji ielaidis 2,35 ripas, atvairot 92,3% pretinieku raidījumu. Piecas spēles latvietis nostāvēja sausā.

Tavs online kazino ceļvedis