Krievijas tenisists Daniils Medvedevs (ATP 4.) svētdien Londonas ​O2​ arēnā izcīnīja uzvaru sezonas noslēdzošajā turnīrā ​ATP ​Finals​. Medvedevs ATP Finals zelta mačā pārspēj austrieti Tīmu

Medvedevs 'ATP Finals' zelta mačā apspēlē austrieti Tīmu

Tenisists Daniils Medvedevs

Krievijas tenisists Daniils Medvedevs (ATP 4.) svētdien Londonas O2 arēnā izcīnīja uzvaru sezonas noslēdzošajā turnīrā ATP Finals.

Medvedevs zelta mačā ar 4-6, 7-6 (7:2), 6-4 apspēlēja Austrijas spēcīgāko tenisistu Dominiku Tīmu (ATP 3.), kurš jau otro gadu pēc kārtas kapitulēja finālā.

Krievu tenisists kļuvis par pirmo spēlētāju, kurš sezonas noslēdzošajā turnīrā uzvarējis pasaules vadošos tenisistus - apakšgrupā Novaku Džokoviču (6-3, 6-3), pusfinālā Rafaelu Nadalu (3-6, 7-6, 6-3) un finālā austrieti Tīmu.

Pērn čempiona trofeju virs galvas cēla Stefans Cicipass, kurš finālā trīs setos pārspēja Tīmu. Šogad Grieķijas tenisists Cicipass izcīnīja vienu uzvaru, kas nebija pietiekami, lai kvalificētos pusfinālam.

Medvedevs 24 gadu vecumā izcīnīja karjeras nozīmīgāko titulu, bet kopumā viņa kontā ir deviņi ATP tituli. Krievu tenisists ATP Finals nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, par triumfu turnīrā saņemot 1,56 miljonus ASV dolāru. Kopējais balvu fonds bija 5,7 miljoni.

Šī bija jau 12. reize, kad 50 gadus vecais turnīrs notika Londonā. Nākamgad sacensības pārcelsies uz Turīnu, Itālijā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Norvēģu talants Holanns ieguvis balvu 'Zelta puisēns 2020'