Anglijas futbola premjerlīgā peikto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Mančestras ​United​, kas viesos ar 3:1 apspēlēja Vesthemas ​United​ vienību. 'United' izcīnīja jau piekto uzvaru pēc kārtas

Mančestras 'United' atspēlējas un gūst uzvaru pret 'West Ham'

Pauls Pogbā atzīmē vārtu guvumu

Anglijas futbola premjerlīgā peikto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Mančestras United, kas viesos ar 3:1 apspēlēja Vesthemas United vienību.

Mančestras kluba galvenais treneris Ūle Gunnars Sulšērs uz rezervistu soliņa bija atstājis Bruno Fernandišu un Markusu Rešfordu, iespēju dodot Edisonam Kavani un Antonijam Marsiālam. Lai gan pirmajā puslaikā lielāka bumbas kontrole bija viesiem, bistāmākus momentus izveidoja un guva vārtus tieši West Ham futbolisti. Ar visai necilo 36% bumbas kontroli mājinieki 12 reizes spēja apdraudēt United vārtus, rāmi trāpot vien divus sitienus. Vesthemas dominance attaisnojās 38. minūtē, kad spēles rezultātu atklāja čehs Tomašs Sočeks - 1:0.

Pēc puslaika pārtraukuma Mančestras United galvenais treneris laukumā sūtīja Fernandišu un Rešfordu, kas pamatīgi izmainīja viesu formu. Viesi izveidoja daudz vairāk un daudz bīstamākus uzbrukumus, kas nesa rezultātu jau 65. minūtē. Pēc Fernandiša piespēles skaistus vārtus ar tālsitienu guva Pols Pogbā - 1:1. Trīs minūtes vēlāk sarkanie velni izvirzījās mača vadībā, precīzi sita Meisons Grīnvuds - 1:2.

Punktu spēlei 78. minūtē pielika Rešfords, kurš, viens pret viens situācijā, pārcēla bumbu pāri West Ham vārtu vīram - 1:3. Jaunajam uzbrucējam lielisku piespēli padeva Huans Mata

Desmit spēlēs Mančestras United iekrājusi 19 punktus, kas komandu ierindo premjerlīgas ceturtajā pozīcijā. Tikmēr West Ham guvusi par diviem punktiem mazāk un ierindojas septītajā vietā.

Tikmēr citā mačā čempionāta pastarīte Burnley savā laukumā guva punktu pret Everton, spēlei noslēdzoties neizšķirti ar 1:1. Savukārt Mančestras City uzņēma Fulham komandu, pārliecinošu panākumu ar 2:0 svinot Pepes Gvardiolas trenētajiem City spēlētājiem.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Konkurss: Laimē Kristapa Porziņģa kreklu