Anglijas futbola Premjerlīgā trešdien tika izspēlēti divi dueļi. Mančestras City ar 2:0 pārspēja Aston Villa, bet Mančestras United ar 2:1 uzvarēja Mančestras 'United' un 'City' svin uzvaras Premjerlīgā

Mančestras klubi svin panākumus un ierindojas tabulas galvgalī

Mančestras City atzīmē vārtu guvumu

Anglijas futbola premjerlīgā trešdien tika izspēlēti divi no iekavētajiem dueļiem. Mančestras City ar 2:0 pārspēja Aston Villa, bet Mančestras United ar 2:1 uzvarēja Fulham FC futbolistus.

Vakars sākās ar City - Aston Villa dueli. Neskatoties uz to, ka Pepes Gvardiolas trenētā vienība bija izteikta favorīte, mačs līdz pat 79. minūtei bija momentiem piesātināts abu komandu izpildījumā. Spēles nogalē Aston VIlla spēlētājiem neizdevās pretoties Mančestras kluba ofensīvai, pēdējās padsmit minūtēs ielaižot divus vārtus. Tas bija Gvardiolas kluba sestais panākums pēc kārtas.

79. minūtē spēles likteni noteica Aston Villa aizardzības balsta Tairona Minga kļūda, ko neski savā labā izmantoja City futbolists Bernardo Silva, raidot bumbu vārtu kreisajā stūrī - 1:0. Aston Villa galvenais treneris Dīns Smits bija pārliecināts, ka tiesnesim vajadzēja fiksēt aizmugures stāvokli. Vitonas kluba stūrmanis nevarēja novaldīt savas emocijas, kā rezultātā saņēma sarkano kartīti un tika izraidīts no spēles. Turpinājumā Aston Villa futbolists Metijs Kešs savā soda laukumā nospēlēja ar roku. Nozīmēto 11 metru soda sitienu realizēja Ilkajs Gindoans - 2:0.

Tikmēr otrs Mančestras klubs United izbraukumā nosargāja kopvērtējuma pirmo pozīciju, ar 2:1 apspēlējot Fulham komandu. Arī Sarkanajiem velniem nācās pacīnīties par uzvaru, jo vārtu rēķinu jau piektajā spēles minūtēs Fulemas kluba labā atklāja Ademola Lukmans - 1:0 mājinieku labā. 16 minūtes vēlāk izlīdzinājumu guva 33 gadus vecais Urugvajas uzbrucējs Edinsons Kavani - 1:1. Zelta vārtus United labā 65. minūtē guva Pols Pogbā, kurš no soda laukuma līnijas izpildīja skaistu un precīzu sitienu vārtu kreisajā stūrī.

Līdz ar to Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā šobrīd redzama Mančestras klubu dominance. Līdera godu ar 40 punktiem 19 mačos uzņēmusies United, bet par spēli mazāk aizvadījusī City iekrājusi 38 punktus. Pjedestālu ar 38 punktiem 19 spēlēs noslēdz Leicester.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Bļugeram vārti un piespēle; Merzļikinam vilšanās papildlaikā