Liepājnieki triumfē novembra balsojumā par Virslīgas labākajiem

Latvijas žurnālistu un futbola fanu balsojumā par Optibet Latvijas futbola Virslīgas labāko novembra spēlētāju atzīts FK Liepāja uzbrucējs Dodo, bet Latvijas futbola federācijas (LFF) Treneru padome labākā novembra trenera balvu piešķīrusi liepājnieku komandas stūrmanim Dmitrijam Mološam.

LFF Treneru padome un organizācija Latvijas Futbola Virslīga novembra labākā spēlētāja balvai izvirzīja: FK Liepāja pārstāvjus Dodo un Eduardu Tīdenbergu, RFS spēletājus Jāni Ikaunieku un Tomašu Šimkoviču, kā arī Jūrmalas Spartaka futbolistu Saminu Abdullahi.

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumā noskaidrojās, ka labākā spēlētāja apbalvojumu ar gandrīz maksimālo punktu skaitu (82 no 84 punktiem) saņems liepājnieku leģionārs Dodo. Mēneša vērtīgāko Dodo un Mološa komanda Liepāja novembrī Optibet Virslīgā izcīnīja trīs uzvaras, vienreiz spēlēja neizšķirti un reizi piedzīvoja zaudējumu. Brazīlietis Dodo sezonas noslēdzošajā mēnesī atzīmējās ar astoņiem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli. Pateicoties novembrī uzrādītajam sniegumam, Dodo kļuva par 2020. gada futbola Virslīgas labāko bombardieri.

Liepāja 2020. gada Virslīgas sezonu noslēdza kopvērtējuma piektajā pozīcijā, tikai divus punktus atpaliekot no trešās un ceturtās vietas. 27 mačos vēja pilsētas komanda iekrāja 42 punktus, lielāko daļu no tiem izcīnot sezonas otrajā pusē. Tomēr Kurzemes klubs nākamgad pārstāvēs Latviju Eirokausos, jo triumfēja Latvijas kausā.

Jāpiemin, ka oktobrī par labāko spēlētāju tika apbalvots liepājnieks Artūrs Karašausks, bet labākā trenera godu piešķīra čempionvienības Riga trenerim Mihailam Koņevam.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Benzemā ieved 'Real' ČL izslēgšanas spēlēs; noskaidrotas arī pārējās dalībnieces