Liepājnieki centīsies pārsteigt RFS, 'ventiņi' dosies uz Jūrmalu

FK Liepāja spēlētājs Artūrs Karašausks

Latvijas Optibet virslīgā sestdien, 17. oktobrī, 22. kārtas spēli aizvadīs visas desmit komandas. Svarīga un aizraujoša spēle par pozīciju čempionāta kopvērtējumā sagaidāma Jūrmalā, kur vietējais Spartaks cīnīsies ar Ventspils futbolistiem. Tāpat nozīmīgs duelis norisināsies arī Daugavas stadionā Liepājā, jo viesi no RFS nedrīkst zaudēt, ja vēlas saglabāt cerības uz triumfu Virslīgā, tikmēr pēdējā laikā labi spēlējošajiem liepājniekiem ir nepieciešams sasmelt sezonas sākumā izlieto, lai cīnītos par dalību nākamā gada Eirokausos.

Rīt, 17. oktobrī, norisināsies pieci Optibet virslīgas dueļi. 22. kārta sāksies pulksten 13.00 ar Jelgavas un tabulas līderu Riga FC cīņu. Turpinājumā plkst. 15.00 Jūrmalas Spartaks uzņems Ventspils futbolistus. Stundu vēlāk Valmiera savā laukumā spēlēs pret Tukums 2000/TSS. Futbola dienu noslēgs Liepāja - RFS duelis, kas sāksies pulksten 18.00.

Optibet virslīgā pēdējās spēles aizritēja pirms divām nedēļām, 4. oktobrī. Saistībā ar nacionālo izlašu dalību UEFA Nāciju līgā, Latvijas čempionātā, tāpat kā citās valstīs, bija izlašu pārtraukums. Ņemot vērā, ka Latvijā ir palielinājies ar Covid-19 inficēto cilvēku skaits, visiem Virslīgas spēlētājiem, treneriem un tiesnešiem pirms 22. kārtas spēlēm bija jāveic Covid-19 tests. Vairāk kā 300 veiktie rezultāti bija negatīvi.

Jelgava savā laukumā uzņems Riga vienību, tomēr Virslīgas sekotājiem jau pirms mača skaidrs, ka lielu cīņas sparu no mājiniekiem grūti sagaidīt. Domājot par nākotni, nākamo sezonu, Jelgava pavisam nesen atbrīvojās no septiņiem futbolistiem, no kuriem vairāki bija arī komandas līderi. Tikmēr rīdziniekiem ir svarīgi gūt uzvaru, lai pietuvotos jau trešajam Latvijas čempiona titulam pēc kārtas.

Interesants duelis sagaidāms ventspilnieku un Spartaks starpā, jo abas komandas cīnās par vietu kopvērtējuma četriniekā, lai nodrošinātu sev dalību nākamās sezonas Eirokausos. Kurzemes komanda ar 31 punktu pagaidām ir ceturtajā pozīcijā, kamēr Spartaks ar 28 punktiem ieņem sesto vietu. Turpat, vēl aizsniedzama abām komandām, ir Valmiera, kas iekrājusi par pieciem punktiem vairāk kā Ventspils. Ņemot vērā, ka virslīgā katrai komandai vēl jāizvada sešas spēles, situācija kopvērtējumā var mainīties. Tieši tāpēc Tamaza Pertijas vadītajai Vidzemes komandai ir svarīgi savā laukumā uzvarēt sīksto čempionāta pastarīti Tukums 2000.

Tikmēr četras uzvaras piecos mačos izcīnījuši liepājnieki, kuri pēdējā mačā atzina līderu Riga pārākumu ar 1:2. Baltkrievu trenera Dmitrija Mološa skolotie futbolisti savu skatītāju priekšā noteikti centīsies pārspēt RFS. Tomēr tādi paši argumenti ir arī viesiem no Rīgas. Viņu motivācija ir tikai sešu punktu attālums no tabulas līderiem, tāpēc cerības uz triumfu līgā vēl ir dzīvas.

Optibet Latvijas futbola virslīgas kopvērtējuma tabulas (no čempionāta oficiālās mājaslapas):

Kopvērtējuma tabula Latvijas Virslīga


Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Spēlē ērti no sava telefona!
Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!