​Polijas futbola ​superzvaigzne​ no Minhenes ​Bayern​ Roberts Levandovskis ceturtdien, 1. oktrobrī, kronēts par UEFA 2019./2020. gada sezonas lab� Levandovskis saņem UEFA gada labākā spēlētāja balvu

Levandovskis kronēts par UEFA gada labāko spēlētāju

Levandovskis atzīts par UEFA gada labāko spēlētāju

Polijas futbola superzvaigzne no Minhenes Bayern vienības Roberts Levandovskis ceturtdien, 1. oktrobrī, kronēts par Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) 2019./2020. gada sezonas labāko futbolistu, apsteidzot komandas biedru Manuelu Noieru un Mančestras City spēles veidotāju Kevinu de Breine.

"Man jāsaka - tas ir vienreizēji!" pēc balvas saņemšanas teica Levandovskis. "Brīnišķīgi, ka pēc tik smaga darba tevi novērtē un pasniedz šo trofeju. Es vienmēr esmu sapņojis par spēlēšanu lielākajos stadionos, lielākajā pasaules klubā. Esmu ļoti pateicīgs, lepns un patiesi priecīgs."

"Gribu pateikt paldies saviem komandas biedriem, treneriem un visiem iesaistītajiem, tāpēc ka viņi strādā ļoti ļoti smagi, lai palīdzētu man sagatavoties uz spēlēs. Protams, paldies arī manai ģimenei, jo viņu atbalsts ir ļoti nozīmīgs," paturpināja Polijas futbolists.

Pērnajā sezonā Levandovskis 47 spēlēs guva 55 vārtus. Poļu futbolists ar Minhenes Bayern vienību uzvarēja UEFA Čempionu līgā, Vācijas Bundeslīgā un Vācijas kausā. Turklāt Bavārijas komanda pavisam nesen izcīnīja uzvaru arī UEFA Superkausā un Vācijas Superkausā, kas gan pie rezultātu apkopošanas netika ņemts vērā.

Aptaujā starp 80 Eirokausos startējošo klubu treneriem un 55 UEFA valstu žurnālistiem, Levandovskis tika pie 477 punktiem, kamēr de Breine iekrāja 90, bet Noiers 55 punktus.

UEFA labāko apbalvošana bija izteikta Bayern dominance, jo arī labāko trenera balvu ieguva kluba treneris Hansi Fliks, kurš galvenā stūrmaņa amatā stājās pagājušā gada novembrī, aizpildot Niko Kovača vietu. Aiz Flika balsojumā palika Liverpool treneris Jirgens Klops un Leipzig vadītājs Jūliāns Nagelsmans.

Tāpat par labāko vārtsargu tika apbalvots Bayern pirmais vārtu vīrs Noiers, kurš balsojumā apsteidza Parīzes Saint-Germain pārstāvoso Keiloru Navasu un Madrides Atletico vārtsargu Janu Oblaku. Tikmēr par labāko UEFA 2019./2020. gada sezonas aizsargu tika nosaukts Džošua Kimmihs. Viņš balsojumā apsteidza savus komandas biedrus - Deividu Alabu un Alfonso Deivisu.

Vienīgais, kurš spēja ielauzties Vācijas kluba absolūtajā dominancē bija de Breine, kurš bija aizvadītās sezonas labākais pussargs.

Savukārt par sieviešu labāko futbolisti apbalvoja Dānijas spēlētāju Pernili Harderi, kura ikdienā pārstāv Londonas Chelsea krāsas.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Čempionu līgas grupu izloze: Mesi tiksies ar Ronaldu pārstāvēto 'Juventus'

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!