Levandovski atzīst par FIFA gada labāko futbolistu

Poļu superzvaigzne Roberts Levandovskis

Par Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) gada labāko futbolistu ceturtdien tika atzīts Minhenes Bayern uzbrucējs Roberts Levandovskis, kurš bija pārāks par Krištianu Ronaldu un Lionelu Mesi. Par labāko futbolisti apbalvojumu saņēma Anglijas valstsvienības spēlētāja Lūsija Bronsa.

Par labākā spēlētāja titulu cīnījās trīs futbola virtuozi - poļu futbolists Roberts Levandovskis, Turīnas Juventus uzbrucējs Krištianu Ronaldu un Barcelona līderis Lionels Mesi. Par labāko pelnīti un jau paredzami atzina Levandovski, kurš Bayern vienībai palīdzēja dominēt UEFA Čempionu līgā, Vācijas Bundeslīgā, kā arī Vācijas kausa izcīņā. Iepriekšējā sezonā 32 gadus vecais sportists guva 55 vārtus.

Pērn FIFA balvu saņēma argentīnietis Lionels Mesi, bet vēl gadu iepriekš triumfēja Horvātijas spēlētājs Luka Modričs. 2016. un 2017. gadā par labāko atzina Krištianu Ronaldu. Pagājušajā gadā Levandovskis nebija iekļauts par desmit labāko vīru sastāvā.

Par 2020. gada treneri atzina Liverpool treneri Jirgenu Klopu, kurš apsteidza Līdsas United speciālistu Marselo Bjelsu un Bayern stūrmani Hansu Dīteru Fliku.

Labākā vārtsarga apvalvojumu piešķīra Bayern vārtsargam Manuelam Noieram. Aiz Vācijas spēlētāja palika Liverpool vārtu balsts Alisons Bekers un Madrides Atletico vārtu vīrs Jans Oblāks.

Sieviešu konkurencē par labāko atzina Lūsiju Bronsu. Uz šo balvu pretendēja arī Pernilla Hārdena no Dānijas un Vendija Renāra no Francijas.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Dinamo' atteikumu draftā ievieto divus leģionāru vārtsargusAuthor image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!