Lemajičs no RFS pārceļas uz spēcīgo 'Gent'

Latvijas futbola Virslīgas vicečempions RFS panākusi nozīmīgu vienošanos par uzbrucēja Darko Lemajiča transfēru uz Beļģijas klubu Gent. Tiek lēsts, ka transfēra summa ir tuvu vienam miljonam eiro. Serbu futbolistu spēcīgais Gent pamanīja UEFA Konferences līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, kad rīdzinieki divu spēļu summā ar rezultātu 2:3 atzina beļģu pārākumu. Vienus no Latvijas komandas vārtiem guva tieši Lemajičs.

"Šodien visas puses panāca galīgo vienošanos un tika parakstīti visi dokumenti. Lemajičs mūsu klubam ir devis ļoti daudz. Mēs noteikti nevarējām likt šķēršļus viņa transfēram uz Beļģiju, jo lieliski saprotam, cik liela iespēja viņam ir parādījusies. Šī pāreja ir vēl viens nopietns novērtējums gan RFS organizācijai, gan visai Virslīgai kopumā. Arī mūsu klubam finansiāli šis bija ļoti izdevīgs piedāvājums, lai gan labi saprotam, ka cīņā par čempionu titulu Lemajičs ir liels zaudējums. Jebkurā gadījumā, ticam tiem spēlētājiem, kuri ir mūsu rīcībā. Viņiem tā ir lieliska iespēja sevi pierādīt tik svarīgā laikā”, pastāstīja RFS kluba ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

“Nekad neaizmirsīšu laiku, kuru pavadīju RFS. Tā ir lieliska organizācija. Bijām kā viena ģimene. Vēlos pateikties katram, ar kuru šajā laikā nācās strādāt un spēlēt kopā. Noteikti uzmanīgi sekošu RFS gaitām arī turpmāk. Ļoti ceru, ka RFS izdosies izcīnīt titulu. Protams, esmu ļoti gandarīts par iespēju pievienoties tādam klubam kā KAA Gent. Darīšu visu, lai spētu sevi pierādīt no labākās puses”, atklāja Lemajičs.