Spānijas sportists Rafaels Nadals kļuvis par tikai ceturto tenisistu, kurš sasniedzis 1000 uzvaras Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) tūres mēroga Tenisa leģenda Nadals izcīna savu 1000. uzvaru

Leģendārais tenisists Nadals izcīna karjeras 1000. uzvaru

1000 uzvaru izcīnījušais Rafaels Nadals

Spānijas sportists Rafaels Nadals kļuvis par tikai ceturto tenisistu, kurš sasniedzis 1000 uzvaras Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) tūres mēroga mačos. Apaļo ciparu Nadals sasniedza pēc uzvaras pār savu tautieti Felisiano Lopesu Parīzes Masters turnīrā.

"Uzvarēt 1000 mačus - tas nozīmē, ka esmu vecs," par sevi pasmējās Nadals. "Tas nozīmē arī to, ka es ļoti ilgus gadus esmu spējis uzrādīt atzīstamu sniegumu, un tas mani patiešām padara priecīgu."

34 gadus vecais tenisa spēlētājs seko amerikāņa Džimija Konorsa, šveicieša Rodžera Federera un amerikāņa Ivana Lendla pēdās, sasniedzot 1000 uzvaras.

Nadals svinīgo uzvaru guva pret savu tautieti, 39 gadus veco Lopesu, dominējot ar rezultātu 4-6, 7-6 (7:5), 6-4.

Par godu Nadalam tika sarīkots pasākums Bercy Arena, taču arēna bija gandrīz tukša, jo sacensības Covid-19 pandēmijas norit aiz slēgtām durvīm.

"Tas ir īpašs brīdis. Zinu, ka tas ir ļoti īpašs skaitlis – 1000," atzina divdesmit Grand Slam titulu turētājs.

"Pat ja kaut kas tāds jāsvin bez skatītāju klātbūtnes, es to izbaudīju kopā ar ATP, kopā ar Francijas Tenisa federācijas prezidentu Giju Foržē, turnīra pārraugu un bumbiņu padevējiem," priecājās spānis. "Man tas patika, un vienkārši varu pateikt paldies viņiem visiem, kas padarījuši šo brīdi mazliet īpašāku."

"Es varu teikt paldies arī visiem cilvēkiem, kas man ir palīdzējuši. Visiem cilvēkiem, kas dzīvē man ir palīdzējuši nokļūt tur, kur tagad esmu," viņš neslēpa sajūsmu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Sarkanajiem velniem' fiasko Stambulā, 'Barcelona' nostiprinās grupas augšgalī

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!