IIHF publiskojusi 2021. gada pasaules čempionāta hokejā spēļu kalendāru. Rīgā organizēto turnīru Latvijas izlase sāks pret Kanādas valstsvienību Latvijas izlase PČ Rīgā atklās ar maču pret Kanādu

Latvijas izlase PČ Rīgā sāks ar spēli pret Kanādu

Latvijas hokeja izlase svinot vārtu guvumu

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) publiskojusi 2021. gada pasaules čempionāta hokejā spēļu kalendāru. Rīgā organizēto turnīru Latvijas izlase sāks pret Kanādas valstsvienību, bet grupas pēdējo maču aizvadīs pret Vāciju.

Pasaules čempionāts hokejā ar 16 valstsvienību dalību ieplānots no 21. maija līdz 6. jūnijam. Jūnija pirmajā dienā tiks aizvadītas pēdējās grupu turnīra spēles, bet divas dienas vēlāk, 3. jūnijā, sāksies ceturtdaļfināla mači, 5. jūnijā tiks dots starts pusfināliem, bet 6. jūnijā būs vērojama cīņa par medaļām.

Boba Hārtlija trenētā Latvijas valstsvienība čempionātu atklās 21. maijā pulksten 20:15 ar maču pret hokeja lielvalsti Kanādu. Pašu turnīru četras stundas agrāk atklās Vācija un Itālija (B apakšgrupa), kā arī Krievija un Čehija (A grupa). Paralēli Latvijas spēlei, savā starpā spēkosies arī Baltkrievija un Slovākija.

Otro spēli latvieši aizvadīs nākamajā dienā, 22. maijā, krustojot nūjas ar Kazahstānu, 24. maijā ieplānota cīņa ar Itāliju, 27. maijā mačs pret ASV izlasi, bet dienu vēlāk principiāls duelis ar Norvēģiju. Pēdējos divus grupu turnīra mačus Latvija aizvadīs ar Somiju (30. maijā) un Vāciju (1. jūnijā).

Covid-19 pandēmijas izraisītās situācijas dēļ čempionāts, visticamāk, tiks aizvadīts bez skatītājiem. Tomēr, ja situācija Latvijā uzlabosies, IIHF orgkomiteja ir gatava reaģēt un izsludināt biļešu tirdzniecību.

Atgādinam, ka Latvija spēlēs B grupā kopā ar Kanādu, Somiju, ASV, Vāciju, Norvēģiju, Kazahstānu un Itāliju, bet A grupā cīnīsies Baltkrievija, Zviedrija, Krievija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija un Lielbritānija.

Latvijas izlases spēļu kalendārs:

- 21. maijs (20:15); Latvija - Kanāda;

- 22. maijs (20:15); Latvija - Kazahstāna;

- 24. maijs (16:15); Latvija - Itālija;

- 27. maijs (16:15); Latvija - ASV;

- 28. maijs (20:15); Latvija - Norvēģija;

- 30. maijs (20:15); Latvija - Somija;

- 1. jūnijs (20:15); Latvija - Vācija.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Danucd' - latviešu strīmere ar vairāk kā miljons sekotājiem

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!