Latvijas hokejisti 'Deutschland Cup 2020' sāks ar cīņu pret Vācijas U-23 izlasi

Jau rīt, 6. novembrī, Latvijas izlase uzsāks dalību ilgadējā turnīrā Deutschland Cup, kurā šogad piedalīsies vien trīs komandas - Latvijas, Vācijas un Vācijas U-23 izlases. Pirmais mačs latviešiem pret Vācijas U-23 valstsvienību.

Komanda uz turnīru devās jau 4. novembrī, bet atgriezīsies pirmdien, 9. novembrī. Spēlētājiem būs jāveic vismaz divi Covid-19 testi - viens pirms un viens pēc turnīra. Jāpiemin, ka no dalības Vācijas kausā iepriekš atteicās vairākas izlases, to skaitā - Norvēģija, Slovākija, Šveice.

Sastāvā turnīram ir pieteikti 27. Spēlētāji – 3 vārtsargi, 9 aizsargi un 15 uzbrucēji. Vārtsargi – Artūrs Šilovs,Rūdolfs Lazdiņš un Kārlis Beķeris-Brīvkalns. Aizsargi – Artūrs Kulda, Artūrs Salija, Ēriks Ševčenko, Kārlis Čukste, Oskars Bārtulis, Arvils Bergmanis, Harijs Brants, Kristofers Bindulis un Krišjānis Rēdlihs. Uzbrucēji – Vitālijs Pavlovs, Rihards Bukarts, Mārtiņš Karsums, Andris Džeriņš, Frenks Razgals, Gatis Sprukts, Egils Kalns, Ralfs Jevdokimovs, Raivo Freidenfelds, Oskars Batņa, Nikolas Jeļisejevs, Emīls Ezītis, Kārlis Ozoliņš, Gunārs Skvorcovs, Renārs Krastenbergs.

Latvijas izlases galvenais treneris turnīrā būs Artis Ābols, kuram asistēs Herberts Vasiļjevs, Edgars Masaļskis un Maksims Širokovs, kā arī katru dienu notiek komunikācija ar Bobu Hārtliju, kopīgi pieņemot lēmumus par spēlētāju virknējumiem.

Vācijas hokeja federācijas prezidents Francs Reindls uzsvēra, ka Deutschland Cup tiks aizvadīts ar zaudējumiem: ''Mēs vēlējāmies atgriezt Vācijas nacionālo izlasi uzmanības centrā. Šis ir par hokeja esamību un atspoguļošanu medijos. Turnīra zaudēsim vismaz 300 000 eiro, spēlējot bez līdzjutēju klātbūtnes. Bet mums arī ir jāpilda sponsoru un TV saistības. Mums bija jāļauj sanākt kopā nacionālai izlasei, rādīt hokeju sabiedrībai. Protams, mums ir finansiāli zaudējumi, bet atradīsim veidu, kā tos segt. Šogad ir mūsu pēdējais līguma gads ar Krēfeldi, bet esam ļoti apmierināti ar šo vietu. Domāju, ka mūsu pirmā opcija ir arī nākamgad šeit organizēt turnīru. Un pēc tam jau skatīsimies.''

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Stuglis un Kamešs atgriežas izlases kandidātos, bet joprojām bez Karašauska