Latvijas virslīgai Optibet hokeja līgai (OHL) gaidāmajai 2020./2021. gada sezonai dalību pieteikuši septiņi klubi, sarunā ar ziņu aģentūru LETA atkl Latvijas hokeja virslīgā nākamsezon startēs septiņas ko

Latvijas hokeja virslīgā nākamsezon startēs septiņas komandas

Latvijas hokeja virslīga

Latvijas virslīgai Optibet hokeja līgai (OHL) gaidāmajai 2020./2021. gada sezonai dalību pieteikuši septiņi klubi, sarunā ar ziņu aģentūru LETA atklāja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) viceprezidents un ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Līdz ar priekšpieteikuma termiņa iztecēšanu 15. jūnijā, par komandu dalību nākamajā sezonā dažāda ranga Latvijas sacensībās, zināms, ka OHL startēs septiņas komandas.

“Atskaitot Kurbada komandu, visas septiņas pārējās vienības, kuras OHL bija aizvadītajā sezonā, būs virslīgā arī nākamsezon,” ziņu aģentūrai LETA stāstīja Koziols.

Viceprezidents atklāj, ka ir gandarīts par pieaugošo jauniešu komandu skaitu. “Komandu skaits, kas pieteicies bērnu un jauniešu čempionātam, ir audzis par desmit procentiem, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tas nozīmē, ka Latvijas hokejā ir izaugsme un attīstība.”

Par šīs sezonas OHL regulārā čempionāta uzvarētāju LHF valde atzina hokeja klubu Olimp, bet izslēgšanas spēles nenotika Covid-19 izraisītās pandēmijas rezultātā.

Olimp pirmajā vietā izvirzīja Hokeja skolas Rīga neierašanās uz pēdējo sezonas spēli, līdz ar to pretinieks Olimp saņēma tehnisko uzvaru. Rīga uz spēli neieradās, sekojot Rīgas domes noteiktajiem ierobežojumiem.

Otrajā vietā palika galvaspilsētas klubs Kurbads, kurš līdz ar LHF pieņemto lēmumu 19. martā, paziņoja par izstāšanos no OHL.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu par Bayern pēc kārtas astoto čempiontitulu Vācijas Bundeslīgā.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!