Latvijas futbola virslīgas sestā spēļu kārta sāksies ar vienu maču otrdien pulksten 18.00, kad Jūrmalas Spartaks savā laukumā uzņems Tukums 2000 vi Jūrmalas 'Spartaks' - 'Tukums 2000' apskats un prognozes

Jūrmalas 'Spartaks' - 'Tukums 2000' apskats un prognozes

Hvoiņickis cīņa par bumbu

Latvijas futbola virslīgas sestā spēļu kārta sāksies ar vienu maču otrdien, 7. jūlijā, pulksten 18.00, kad Jūrmalas Spartaks savā laukumā uzņems Tukums 2000 vienību.

Šaubas par Jūrmalas un Tukuma kluba dueļa iznākumu ir visai niecīgas – izteikts favorīts gan pēc bukmeikeru, gan sekotāju domām ir Spartaks.

Tukumnieki piecās aizvadītajās spēlēs nav spējuši izcīnīt nevienu punktu. Līgas jaunpienācēji spējuši iesist vien divus vārtus (no kuriem vienu Jelgava raidīja paši savos vārtos), kamēr bumbu no sava vārtu tīkla nācies ņemt ārā 16 reizes. Saprotams, ka noskaņojums komandā nav no labākajiem, arī Tukuma kluba galvenais treneris Jurģis Kalns pēcspēles intervijā atzina, ka sastāvs nav iespēlēts, tāpēc tas ir vājāks pat par pērn 1. līgā ierindā laisto futbolistu klāstu. Piektajā kārtā Tukums ar 1:3 zaudēja arī saviem tiešajiem konkurentiem Metta.

Jūrmalas Spartaks futbolists

Tikmēr Spartaks piecos mačos iekrājis septiņus punktus, kas komandu iekārto kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā. Priekšā kūrorta pilsētas klubam ar desmit punktiem ir Ventspils, ar 12 Riga FC, bet vēl punktus nezaudējis ir RFS, kura kontā ir 15 punkti.

Sekojot līdz šīs sezonas Latvijas futbola čempionātam, svarīgi atcerēties, ka komandas aizvadīs par vienu spēļu apli mazāk kā ierasts – četru apļu vietā būs vien trīs, kas saistīts ar Covid-19 pandēmijas izraisīto sezonas sākuma aizkavēšanos. Līdz ar to katrā spēlē izcīnītajiem vai zaudētajiem punktiem ir lielāka vērtība, salīdzinot ar pērno gadu.

Jau ziņots, ka kopš 1. jūlija Latvijas futbola federācija samazināja Covid-19 izraisīto ierobežojumu apmēru, atļaujot spēļu tribīnēs atrasties skatītājiem. 


Un sporta totalizatora tīkotājiem iesakam iečekot Latvijas licenzēto totalizatoru sarakstu.