Piektā spēļu kārta Latvijas futbola virslīgā iezīmējas ar īpašu notikumu – tribīnēs drīkst atgriezties skatītāji, kas iepriekš nebija atļau Latvijas futbola virslīgas 5. spēļu kārta: apskats un pr

Latvijas futbola virslīgas 5. spēļu kārta: apskats un prognozes

Latvijas futbola virslīgas spēle Valmierā

Piektā spēļu kārta Latvijas futbola virslīgā iezīmējas ar īpašu notikumu – tribīnēs drīkst atgriezties skatītāji, kas iepriekš nebija atļauts ar Covid-19 saistīto ierobežojumu dēļ. Speletajiem.com apskatīja 4. jūlija mačus, kuros Ventspils uzņems Liepāja, Riga spēkosies ar Daugavpils, bet RFS centīsies noturēt perfektu bilanci pret Jelgava.

3. jūlija mačos Tukums 2000Metta duelis noslēdzās ar rīdzinieku triumfu ar rezultātu 3:1. Tikmēr Valmiera savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar 2:2 ar Jūrmalas Spartaks.

Ventspils – Liepāja

Ilgi gaidītais sezonas pirmais Kurzemes derbijs norisināsies ventspilnieku laukumā pulksten 16.00. Ziņots, ka spēli klātienē varēs apmeklēt ap 300 skatītāju.

Pēc četrām spēlēm Ventspils izcīnījusi septiņus punktus, kas, pirms piektās kārtas sākuma, ļāva kurzemniekiem ieņemt kopvērtējuma trešo pozīciju. Tikmēr Liepāja, kopā ar vēl četrām komandām, iekrājusi sešus punktus, ieņemot dalītu ceturto pozīciju. Svarīgi pieminēt, ka Liepāja savas vienīgās divas uzvaras izcīnījusi pret nosacītām virslīgas pastarītēm – Daugavpili un Metta, kamēr piedzīvoja zaudējumus pret abām galvaspilsētas komandām – RFS un Riga FC. Tikmēr Ventspils uzvaras guvusi pret Spartaks un Tukums vienībām, nospēlējusi neizšķirti ar Valmiera, bet zaudējusi RFS klubam.

Pērnajā sezonā komandas tikās četras reizes. Divreiz pārāka bija Liepāja vienība (4:0, 1:0), bet vienreiz Ventspils (2:1). Viena spēle noslēdzās neizšķirti ar 1:1.

Skatoties uz liepājnieku nestabilo sniegumu aizsardzībā pret RFS vienību (zaudējums ar 2:5), bet visai spēcīgo uzbrukumu, paredzams, ka spēle varētu izvērsties visai rezultatīva.

Prognozes:

Abas komandas gūs vārtus @ 1.58 Betsafe

Vairāk kā 2.5 mačā gūtie vārti @ 1.62 VulkanBet

Riga FC BFC Daugavpils

Riga savā laukumā pulksten 18.00 uzņems Daugavpils vienību.

Pērnais čempions Riga arī šogad ir galvenais titula pretendents, un uz pārējo komandu fona izceļas ar savu milzīgo budžetu un spēcīgo sastāvu. Tikmēr Daugavpils spēks ir līdzīgs iepriekšējām sezonām.

Pagājušo sezonu četrās tikšanās reizēs, visas spēles uzvarēja rīdzinieki (1:0, 3:0, 4:0, 2:0), tāpēc paredzams, ka šī likumsakarība nezudīs, un Riga triumfēs arī šajā duelī.

Prognozes:

Riga uzvarēs @ 1.20

Riga (-1.5) handikaps @ 1.55

RFS – Jelgava

RFS pulksten 20.00 uzņems Jelgava spēlētājus.

Ļoti grūts uzdevums izbraukumā sagaida Jelgava futbolistus, kuriem jācenšas pārtraukt mājinieku RFS aizsāktā virslīgas dominance. Galvaspilsētas klubs izcīnījuši četras uzvaras tikpat mačos, kopumā gūstos 14 vārtus, kamēr ielaisti tika vien trīs. Tikmēr jelgavnieki izcīnījuši divas minimālas uzvaras un divus zaudējumus, kopumā iekrājot gūto-ielaisto vārtu bilanci 3:5.

Pērn komandas savā starpā tikās piecas reizes. Tŗīsreiz spēcīgāki bija rīdzinieki, bet divas reizes mačs noslēdzās neizšķirti.

Ņemot vērā RFS sekmīgo sezonas iesākumu, paredzams, ka viņu uzvaru gājienu jelgavnieki nespēs apturēt.

Prognozes:

RFS uzvarēs @ 1.27

Vairāk kā 2.5 mačā gūtie vārti @ 1.80

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. WilliamHill totalizatora apskats.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!