LFF valde pieņēmusi lēmumu no 1. jūlija atcelt ar Covid-19 vīrusu saistīto ierobežojumu skatītājiem atrasties futbola sacensību tribīnēs. LFF dod zaļo gaismu skatītājiem futbola tribīnēs

Latvijas futbola līgās dota atļauja atgriezties skatītājiem

futbola virslīga

Latvijas futbola federācijas (LFF) valde pieņēmusi lēmumu no 1. jūlija atcelt ar Covid-19 vīrusu saistīto ierobežojumu skatītājiem atrasties futbola sacensību tribīnēs.

LFF valde izskatīja virslīgas čempionāta organizācijas komitejas rekomendācijas un pamatojoties gan uz pirmo virslīgas jaunās sezonas spēļu delegātu ziņojumiem, gan uz LFF organizēto sacensību sanitārā protokola izpildi no čempionāta iesaistīto puses, nolēma:

1) No 1. jūlija atļaut visās LFF organizētajās sacensībās skatītāju klātbūtni, attiecīgi veicot grozījumus LFF organizēto sacensību protokolā.

2) Noteikt, ka visas prasības, kas attiecināmas uz skatītāju, sacensību dalībnieku un organizatoru atrašanos virslīgas un citu LFF organizēto sacensību spēļu norises vietās, ieskaitot arī maksimālo skatītāju skaitu, ir izpildāmas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Pašreizējie Ministru kabineta noteikumi paredz, ka no 1. jūlija ārtelpās pasākumu laikā var pulcēties līdz 1000 cilvēkiem, ja katrai personai tiek nodrošināti ne mazā kā četri kvadrātmetri platības. Noteiktais maksimālais skaits neattiecas uz spēles dalībniekiem, apkalpojošo personālu un spēles organizatoriem.

Veiktie grozījumi nozīmē to, ka jau nākamajā jeb piektajā virslīgas kārtā spēles norisināsies ar skatītāju iesaisti. Piektdien, 3. jūlijā, Tukums mājās uzņems Metta, bet Valmiera cīnīsies ar Jūrmalas Spartaks. Dienu vēlāk būs Kurzemes derbijs – Ventspils uzņems Liepāja –, čempions Riga FC centīsies pievienot kopvērtējuma tabulai vēl trīs punktus pret BFC Daugavpils vienību, bet vēl punktus nezaudējušais RFS spēlēs ar Jelgava futbolistiem.

Ceturtās kārtas rezultāti:

BFC Daugavpils Metta 4:2

Jūrmalas Spartaks – Ventspils 1:3

ValmieraTukums 2:0

Jelgava – Riga FC 0:3

Liepāja – RFS 2:5

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Četri vienkārši soļi kā nenonākt azartspēļu varā.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!