Latvijas kausa izloze: Kaimiņi 'Grobiņa' un 'Karosta' dalīs ceļazīmi uz ceturto kārtu

Trešdien, 26. augustā, Viensviens Latvijas futbola kausa izcīņā tika veikta trešās kārtas izloze. Tajā noskaidrojās seši pāri, kas savā starpā spēkosies par iekļūšanu ceturtajā turnīra kārtā, kur dalību uzsāks arī Optibet virslīgas komandas. Interesanta izloze izvērtās Liepājas pusē esošajām komandām Grobiņa un Karosta, kurām nebūs jāmēro tāls ceļš pie pretinieka, jo tās spēkosies savā starpā.

12 komandu starpā ir astoņas pirmās līgas komandas, aiz borta paliekot vienīgi Saldus/Leevon, kas ar 0:2 piedzīvoja zaudējumu Smiltene vienībai. Tāpat cīņu par Latvijas kausu aizvada trīs otrās līgas komandas - Karosta, Priekuļi/Cēsis un Albatroz SC/FS Jelgava - kā arī viena trešās līgas vienība Kauguri/BEITAR.

Pērnās sezonas Latvijas kausa veiksminiece Karosta dosies īsā desmit kilometru izbraukuma spēlē uz Grobiņu, kur centīsies atkārtot pagājušā gada sekmes pret vietējo Viktora Dobrecova trenēto vienību. Pērn, veiksmīgu izložu rezultātā, Karosta aizcīnījās līdz pat kausa pusfinālam, kurā ar 0:5 atzina virslīgas kluba Jelgava pārākumu. Tas bija kluba absolūti labākais sasniegums tā pastāvēšanas laikā.

Pavisam aizraujošs duelis gaidāms starp divām 1. līgas tiešajām konkurentēm uz sudraba godalgām - Auda un Super Nova. Šobrīd otro pozīciju ieņem Auda futbolisti, taču pēdējā savstarpējā spēlē ar 3:2 pārāki bija Super Nova, turklāt klubs pēdējo nedēļu laikā piesaistījusi vairākus ievērojamus futbolistus, tādējādi nopietni pastiprinot sastāvu.

Veiksmīga izloze iekritusi 1. līgas līderiem Lokomotiv Daugavpils, kas spēlēs pret 2. līgas klubu Albatroz. Par ielozēto pretinieku sūdzēties nevar arī Priekuļi/Cēsis, kam pretī stāsies trešās līgas Rietumu zonas līderi Kauguri/BEITAR.

Viensviens Latvijas futbola kausa izcīņas trešās kārtas pāri:


Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. NBA drafta loterijā Timberwolves tiek pie pirmās izvēles.