Latvijas e-sportista 'YEKINDAR' komanda triumfē trešajā turnīrā pēc kārtas

Latvijas e-sportista Mareka YEKINDAR Gaļinska pārstāvētā komanda Virtus.pro izcīnīja uzvaru datorspēles Counter-Strike:Global Offensive sezonas pirmajā turnīrā cs_summit 7. Par panākumu Gaļinska vienība nopelnīja 100 000 tūkstošus ASV dolāru.

Iepriekšējo gadu YEKINDAR vienība noslēdza ar uzvarām divos turnīros pēc kārtas. Uzvara 2021. gada pirmajās lielajās sacensībās bija jau trešais panākums pēc kārtas. Pirmo trofeju latvietis ar partneriem ieguva Covid-19 ietekmētās sezonas svarīgākajā Counter-Strike:Global Offensive turnīrā Flashpoint 2, kur Virtus.pro finālā ar 2:1 apspēlēja OG vienību, par to saņemot milzīgu balvu - 500 000 ASV dolāru. Divas nedēļas vēlāk 2020. gada sezonu Krievijā bāzētais klubs noslēdza ar vēl vienu uzvaru mazāka mēroga turnīrā DreamHacks Open December, par ko komanda saņēma vēl 50 000 dolāru.

Vakardienas finālā Virtus.pro pārliecinoši ar 2:0 apspēlēja Zviedrijas klanu fnatic. Cīņa iesākās Inferno mapē, kurā Gaļinska komandai izdevās izraut minimālu uzvaru ar 16:14, bet tituls tika nodrošināts Vertigo kartē, kurā panākums nāca jau daudz vieglāk.

Mareks YEKINDAR Gaļinskis atzīmējās ar labāko statistiku visā mačā - viņš pretinieku kopumā nošāva 44 reizes, kamēr pats nomira 33 gadījumos. Latvietis uzstādīja arī labāko reitingu: 1.33. Par turnīra MVP tika atzīts latvieša komandas biedrs Džami Jame Ali, kurš ir komandas kapteinis un pamatvērtība.

Turnīrā piedalījās arī Helvija broky Saukanta pārstāvētā FaZe, kas spēlēja briesmīgi, sacensības noslēdzot dalītā 11. vietā 12 komandu konkurencē.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Bertānam 11 punkti; 'Wizards' 295 punktu mačā uzveic 'Nets'