Latvija Nāciju līgā joprojām bez panākumiem - atkal neizšķirts pret Fēru salām

Latvijas futbola izlase sestdien, 14. novembrī, UEFA Nāciju līgas D divīzijas pirmās grupas mačā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar Fēru salu izlasi. Vienīgos vārtus Latvijas valstsvienības labā guva Vladimirs Kamešs.

Latvija izlase šīs sezonas Nāciju līgā nav izcīnījusi nevienu uzvaru (tāpat kā 2019. gada sezonā). Neizšķirts pret Fēru salām bija latviešu ceturtā spēle, kura noslēdzās bez uzvarētāja noteikšanas. Papildus Daiņa Kazakeviča izlase no rokām izlaida vēl vienu neizšķirtu pret Maltu, ielaižot vārtus pēdējā uzbrukumā (13. oktobris).

Latvijas valstsvienībā vienīgos vārtus mača 59. minūtē guva Vladimirs Kamešs, kurš nonāca labā sitiena pozīcijā pēc standartsituācijas izspēles. Tāpat kā komandu iepriekšējā duelī Fēru salās, arī šoreiz fērieši ātri vien izlīda no iedzinēju statusa un guva vārtus jau nākamajā minūtē. Pēc centrējuma, gaisa divcīņā ar Kasparu Dubru, labāks izrādījas viesu spēlētājs Gunnars Vatnhamars, kurš izpildīja augstu sitienu ar galvu. Vārtu sajūtu mazliet bija zaudējis Latvijas vārtsargs Roberts Ozols, nespējot atvairīt šo bumbu.

Latvijas izlase jau pirms šīs spēles bija zaudējusi cerības uz triumfu grupā, taču tagad vairs nav iespējams pat pakāpties uz otro pozīciju Pundurvalstu grupā. Par pirmo vietu nākošajā mačā cīnīsies Fēru salas un Maltas vienības, kamēr Latvija 17. novembrī dosies uz Andoru, lai noteiktu grupas vājāko komandu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Dinamo' ielaiž pagarinājumā un pagarina zaudējumu sēriju