Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) valde gandrīz vienbalsīgi lēmusi par sezonas turpinājumu formātā, kurā piedalās 22 komandas. Visi NBA spēlējošie latvieši turpinās cīnīties par titulu

Visi NBA spēlējošie latvieši turpinās sezonu

Mavs zvaigzne Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) valde gandrīz vienbalsīgi lēmusi par sezonas turpinājumu formātā, kurā piedalīsies 22 komandas. Tas nozīmē, ka visi latviešu basketbolisti – Kristaps Porziņģis, Rodions Kurucs, Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks – piedalīsies sezonas turpinājumā.

No 30 NBA valdes locekļiem 29 atbalstīja sezonas noslēgšanu ar 22 komandām. Vienīgais pret bija no Portlendas Trail Blazers pārstāvja, kura klubam sezona būs jāturpina.

Plānots, ka NBA sezona atsāksies jūlija pēdējā datumā ar 22 komandu līdzdalību. Tās tiksies Orlando, Disnejlendas sporta kompleksā. Izslēgšanas spēles notiks augustā, bet NBA finālsērijas septītais mačs ieplānots 12. oktobrī.

NBA sezonas izskaņā, pirms to apturēja Covid-19 pandēmijas vilnis, uz vietu izslēgšanas spēlēs konkurēja vēl 22 komandas, tāpēc tieši tik komandas aizvadīs vēl pa astoņām regulārā čempionāta spēlēm. 16 komandām, kas jau atradās play-off zonā, pievienosies piecas Rietumu konferences komandas – Pelicans, Suns, Kings, Spurs un Trail Blazers, kā arī viena Austrumu konferences vienība – Bertāna un Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas Wizards.

Līdz ar to visu latviešu pārstāvētās NBA komandas turpinās cīņu par NBA čempiona titulu. Rietumos Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas Mavericks ieņēma septīto pozīciju, Rodiona Kuruca Bruklinas Nets ierindojās Austrumu konferences septītajā vietā, bet Bertāna un Pasečņika Wizards austrumos bija devītie.

Ja Amerika nepiedzīvos atkārtotu pandēmijas vilni, tad nākamā sezona startēs decembra sākumā.

Tavs online kazino ceļvedis, speletajiem.com