LFF kongresā par organizācijas prezidentu ievēlēts Vadims Ļašenko, kurš līdz šim bija Latvijas telpu futbola asociācijas vadītājs. Ļašenko ievēlēts par jauno LFF prezidentu

Ļašenko ievēlēts par futbola saimes prezidentu

jaunais LFF prezidents Vladimirs Lašenko

Latvijas futbola federācijas (LFF) kongresā par organizācijas prezidentu ievēlēts Vadims Ļašenko, kurš līdz šim bija Latvijas telpu futbola asociācijas vadītājs. LFF biedru veiktajā balsojumā, Ļašenko pārliecinoši pārspēja Iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu.

"Liels paldies LFF biedriem par izrādīto uzticību. Man ir liels gods pārstāvēt mūsu futbolu. No savas puses izdarīšu visu iesējamo, lai uzlabotu reputāciju un sasniegtu rezultātus," LFF mājaslapā citēts Vadims Ļašenko. "Pirms kongresa, runājot ar biedriem, jutu, ka atbalsts būs pietiekošs. Domāju, ka LFF biedriem ir svarīgi, lai viņiem blakus ir cilvēks no pašu vidus – es labi zinu viņu problēmas, lai tās veiksmīgi risinātu."

Ļašenko LFF biedru balsojumā saņēma 96 balsis, bet otrs prezidenta amata kandidāts Sandis Ģirģens tika pie 26 balsīm.

"Man ir liels gods vadīt LFF. No savas puses izdarīšu visu iespējamo, lai uzlabotu reputāciju un sasniegtu pozitīvus rezultātus," savu ievēlēšanu medijam sportacentrs.com komentēja Ļašenko. "Rēķinājāmies ar šādu rezultātu. Jau pirms pāris dienām runāju ar biedriem un nojautu, ka varētu būt šāds - pozitīvs - rezultāts. Sabiedrībai un LFF biedriem ir svarīgi, lai ar viņiem būtu cilvēks no futbola saimes. Pazīstu katru biedru, zinu viņu problēmas un redzu risinājumus. Viņiem tas bija svarīgi, tāpēc arī bija šāds biedru lēmums."

"Plānojam nākamajā nedēļā pirmo LFF valdes sēdi, kur diskutēsim arī par LFF ģenerālsekretāra jautājumu. Tāpat plānosim tikšanos ar LFF darbiniekiem, lai iepazītos ar idejām un plāniem. Diskutēsim un spriedīsim. Mums jākoncentrējas uz evolūciju, nevis revolūciju," atzina Ļašenko.

Savukārt par LFF viceprezidentiem tika ievēlēti Sergejs Kovaļovs un Olafs Pulks. Jaunajā valdē strādās Jānis Engelis, Anastasija Kučinska, Emīls Latkovskis, Nauris Mackevičs, Viktorija Mihaļčuka un Andis Rozītis.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Četri vienkārši soļi kā nenonākt azartspēļu varā.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!