Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma līderes godā 6. decembrī atgriezās Totenhamas ​Hotspur ​vienība, kas ar 2:0 savā laukumā pārspēja � Keins un Sons nokārto Tottenham panākumu Londonas derbijā

Keins un Sons izkārto 'Tottenham' uzvaru Londonas derbijā

Keins un Sons svin Hotspur vārtu guvumu

Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma līderes godā svētdien, 6. decembrī, atgriezās Totenhamas Hotspur vienība, kas 11. kārtas mačā ar 2:0 savā laukumā pārspēja Arsenal.

Pēc uzvaras Tottenham ar 24 punktiem 11 spēlēs ierindojas kopvērtējuma pirmajā pozīcijā, par diviem punktiem apsteidzot tuvāko sekotāju - Chelsea.

Iepriekšējos svētdienas dueļos West Bromwich Albion piedzīvoja sagrāvi ar 1:5 savā laukumā pret Crystal Palace. Tikmēr uz tabulas trešo pozīciju pakāpās Leicester, kas izbraukumā sīvā cīņā ar 2:1 apspēlēja čempionāta pastarīti Sheffield United. Uzvaras vārtus 90. minūtē guva Džeimijs Vārdijs.

Hotspur - Arsenal duelī, pirmo reizi kopš marta, tribīnēs varēja atrasties skatītāji. Žuzē Mourinju trenētā Tottenham uzņēmās otrā numura lomu, bumbas kontroli atdodot Arsenal futbolistiem. Kamēr viesu komandas bumbas kontrole un uzbrukumi nenesa augļus, tikmēr 13. minūtē pretuzbrukumā vārtu rēķinu atklāja Totenhamas klubs - skaistu golu vārtu devītniekā iesita Hinmins Sons - 1:0. Tie bija uzbrucēja sezonas desmitie vārti - tieši tikpat precīzus sitienus ir veikuši visi Arsenal futbolisti kopā.

Turpinājumā bumbas kontrole joprojām piederēja viesiem, bet ar momentiem apmainījās abas komandas. Ar ļoti svarīgu un skaistu vārtu guvumu pirmā puslaika kompensācijas laika ievadā atzīmējās Tottenham uzbrucējs Harijs Keins, kurš pēc Sona piespēles veica spēcīgu raidījumu zem pārliktņa - 2:0. Keinam tie bija astotie vārti, bet papildus Anglijas izlases spēlētājs atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Otrajā puslaikā Arsenal piederēja vēl lielāka bumbas kontrole - 24% pret 76%, bet pa abiem puslaikiem tā bija - 31% pret 69%. Viesi izpildīja 11 sitienus pa vārtiem, no kuriem divi sasniedza vārtu četrstūri, kamēr spēles uzvarētāji sita sešas reizes, no tām rāmi trāpot trīs.

Arī otrajā puslaikā komandām bija vairāki pusmomenti, taču vārti vairs netika gūti. Līdz ar to Arsenal iekrājusi vien 13 punktus 11 spēlēs, ierindojoties tabulas 15. pozīcijā.