Latvijas futbola izlases treneris Dainis Kazakevičs nosaucis tos 24 futbolistus, kas iekļauti komandas kandidātu sarakstā spēlēm pret Nīderlandi un Tur Kazakevičs paziņo Latvijas futbola izlases kandidātus

Kazakevičs nosaucis Latvijas izlases kandidātus

Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs nosaucis tos 24 futbolistus, kas iekļauti komandas kandidātu sarakstā spēlēm pret Nīderlandi un Turciju. Abi mači notiks Rīgā - 8. oktobrī pret Nīderlandi, bet trīs dienas vēlāk pret turkiem.

"Šajā nometnē diemžēl nevaram rēķināties ar Kristeru Toberu, kurš ar aktuālo savainojumu vēl nav ticis galā. Intensīvu veseļošanās procesu iziet Jānis Ikaunieks, pie kura tikko biju Somijā kopā ar sporta direktoru Marianu Paharu. Tikāmies ar pašu Jāni un viņa kluba pārstāvjiem. Mums ir laiks, lai cerētu uz pozitīvu dinamiku viņa atjaunošanās procesā pēc traumas," skaidroja Latvijas treneris Dainis Kazakevičs. "Situācija saistībā ar centra aizsargiem, ja salīdzinām ar iepriekšējo nometni, ir līdzīga. Labākā kondīcijā vajadzētu būt Mārcim Ošam, jo viņš ir atgriezies pilnvērtīgā treniņu procesā. Līdz pirmajai spēli daudz labākā kondīcijā būs arī Antonijs Černomordijs. Ņemot vērā, ka mums priekšā ir tikai divas spēles, turklāt abas mājās, neizskatījām iespēju šajā pozīcijā iekļaut vēl kādu papildus spēlētāju. Kopumā šai nometnei jau laicīgi gatavojām mazliet mazāku izsaukto spēlētāju skaitu. Ja visi izsauktie būs veseli, papildus nevienu vairs sastāvā neiekļausim. Daniela Ontužāna un Renāra Varslavāna gadījumā redzam, ka viņiem šobrīd būtu lielāks ieguvums no prakses Latvijas U-21 izlases sastāvā."