Kas nepieciešams, lai kļūtu par spēļu analītiķi?

Sporta analītiķi

Neatkarīgi no tā, par ko ir runa – jaunu prasmju apgūšanu vai sasniegumiem jebkurā darbā vai karjerā, pastāv pierādīti panākumu gūšanas veidi, kurus ir svarīgi izprast un izmantot. Tas attiecas arī uz sporta totalizatoru.

Ikviens, kurš patiesi vēlas gūt uzvaras totalizatorā, zina, ka kļūšana par profesionālu spēļu analītiķi prasa zināmu laiku un pūliņus. Tiesa gan, beigās saņemtā atlīdzība var būt itin iespaidīga. Protams, savu lomu panākumu gūšanā var nospēlēt arī talants, taču, ja ievērosiet turpinājumā izklāstītos pamatprincipus, jums totalizatorā būs lielas izredzes ilgtermiņā kļūt par uzvarētāju.

ZINĀŠANU UZKRĀŠANA

Šis ir pirmais solis, lai kļūtu par profesionālu spēļu analītiķi. Tas ietver pilnīgi visu – sākot no totalizatora iemaņām un zināšanām sportā līdz likmju jēdziena, vērtības jēdziena un varbūtību teorijas izpratnei, kā arī visām pārējām lietām.

PROGNOZĒŠANAS PRASMJU ATTĪSTĪŠANA

Profesionāli spēļu analītiķi peļņu no maču iznākumu prognozēšanas gūst, balstoties uz savām prasmēm. Vissvarīgākais ir gūt virsroku pār bukmeikeru – jeb, ja jums tā labpatīkas sacīt, atrast citādākus (izdevīgākus) koeficientus nekā bukmeikera piedāvātie. Mēs izmantojam savus totalizatoru modeļus, lai aprēķinātu laimestu procentus un savus koeficientus, ko vēlāk salīdzinām ar bukmeikeru koeficientiem. Bukmeikeri vienmēr koriģē skaitļus, balstoties uz situāciju tirgū, un izdevīgi gadījumi patiešām pastāv.

LĪDZEKĻU PIESAISTE

Bieži vien likmju veicēji, tiekot pie naudas līdzekļiem, uzreiz steidz likt likmes bez pietiekamām zināšanām un prognozēšanas prasmēm. Tā ir milzīga kļūda! Tiesa gan, mēs visi reiz to esam pieļāvuši.

BUKMEIKERA IZVĒLE

Ikviens profesionāls derību slēdzējs jums ātri vien atklās, ka nepareizi izvēlēts bukmeikers var sagādāt lielas galvassāpes. Ja jūs regulāri uzvarēsiet, vairums bukmeikeru – lai arī kur pasaulē tie atrastos – jūs no totalizatora izraidīs, turklāt vienmēr vajadzētu izvēlēties tādu bukmeikeru, kas ietur vien nelielu peļņas procentu, mēs iesakām ieskatīties mūsu betwinner un 1xbet apskatos.

NAUDAS PĀRVALDĪBA

Pat ja jums ir visas nepieciešamās prasmes, iespaidīgi daudz līdzekļu un izpratne par to, kā notiek likmju veikšana, bez spēcīgas stratēģijas uzvarēt nav iespējams. Esam redzējuši prasmīgus derību slēdzējus, bet bez jebkādas stratēģijas. Viens no tādiem visu savu naudu zaudēja divu mēnešu laikā – neskatoties uz to, ka pārējos 10 mēnešus aizvadīja vienās uzvarās.

SEKOŠANA LĪDZI REZULTĀTIEM

Ikviens, kurš totalizatoru uztver nopietni, seko līdzi saviem rezultātiem un izvērtē savas prognozēšanas prasmes. Labākais veids, kā to paveikt, ir aplūkojot savas likmes attiecībā pret pēdējā brīža koeficientiem un sekojot līdzi citai svarīgai informācijai, piemēram, ienesīgumam, peļņai utt. Pēdējā brīža koeficienta vērtība jums parādīs, vai jums tirgū ir kādas priekšrocības, un, ja šī vērtība būs pozitīva pastāvīgi, ilgākā laika periodā būsiet ieguvējs.

DISCIPLĪNA UN MENTALITĀTE

Likmju disciplīna ir viena no viszemāk novērtētajām prasmēm totalizatorā, taču, ja to neattīstīsiet, tad no visām pārējām iepriekšminētajām iemaņām nebūs nekādas jēgas. Tāpat ir ļoti svarīgi kontrolēt emocijas. Nekad nesviniet savas uzvaras un nekrītiet panikā, ja gadās zaudēt.

SPĒJA MĀCĪTIES, PIELĀGOTIES

Pārmaiņas ir straujas. Profesionāli derību slēdzēji ir gatavi mācīties, pilnveidoties un pielāgoties jaunām situācijām. Totalizatora pasaule ātri mainās, un tie laiki, kad sporta fani tajā regulāri uzvarēja, ir pagājuši, taču ir vairākas iespējas, kā palielināt savas izredzes gūt uzvaras. Ir lieliski bezmaksas Telegram kanāli no kuriem mūsu favorīts ir DYD BETTING. Šis kanāls ikdienā publicē pirms spēļu un LIVE prognozes ar augstu uzvaras procentu. Tiem, kuri nelieto Telegram ir iespējams sekot līdzi kanāla darbībai arī Twitterī (@dydbetting).

Atceries, ka totalizatoram ir daudz vairāk kopīga ar finanšu ieguldījumiem, matemātiku un statistiku nekā ar sporta notikumu vērošanu vai līdzi jušanu.

Speletajiem.com komanda