Kas ir sporta likmju koeficientu salīdzināšana?

sporta likmju koeficientu salīdzināšana


Mūsdienu attīstītajā interneta totalizatoru vidē ikvienam ir iespēja veikt likmes uz sev vēlamajiem sporta notikumiem. Skaidrs, ka uzņēmumi strādā ar ideju nopelnīt, taču sporta likmju veikšana var kļūt par ļoti ienesīgu naudas avotu, ja veicējs ir zinošs un pietiekami apdomīgs. Ne velti daudzi sportu pārzinoši cilvēki likmju veikšanu iesāk prieka pēc, taču laika gaitā to pārveido par savu papildus peļnas avotu vai pat pamatdarbu.

Totalizatora pamatprincips ir prognozēt nākotnes sporta notikumu iznākumus, vai vēl precīzāk - veikt precīzas likmes, kuras ienes klienta kontā papildus līdzekļus. Domājot par precīzāku sporta notikumu prognozēšanu un peļņas palielināšanu, svarīga detaļa ir koeficientu salīdzināšana. Likmju veicējam pašam ir ļoti sarežģīti izsekot un apskatīt visu totalizatoru koeficientus, tāpēc salīdzināšanas darbu veic sistēma, ko var apskatīt daudz un dažādās mājaslapās. Arī mūsu Speletajiem.com piedāvā iespēju salīdzināt koeficientus uz populārākajiem sporta veidiem: futbolu, basketbolu, hokeju. Tāpat mūsu mājaslapā iespējams apskatīt totalizatoros pieejamās kļūdu un arbitrāžas likmes.

Rakstā: "Kas nepieciešams, lai kļūtu par spēļu analītiķi?" jau minējām, ka: "Ikviens, kurš totalizatoru uztver nopietni, seko līdzi saviem rezultātiem un izvērtē savas prognozēšanas prasmes. Labākais veids, kā to paveikt, ir aplūkojot savas likmes attiecībā pret pēdējā brīža koeficientiem un sekojot līdzi citai svarīgai informācijai, piemēram, ienesīgumam, peļņai utt. Pēdējā brīža koeficienta vērtība jums parādīs, vai jums tirgū ir kādas priekšrocības. Ja šī vērtība būs pozitīva pastāvīgi, ilgākā laika periodā būsiet ieguvējs."

KĀPĒC SALĪDZINĀT KOEFICIENTUS?

Mājaslapas, kas piedāvā koeficientu salīdzināšanas iespēju, sniedz padomus, kas spēlētājam var palīdzēt organizētākā un vieglākā veidā būt informētam par visos norisēm un tendencēm sporta likmju pasaulē. Koeficientu salīdzināšanas dod iespēju gūt lielāku peļņu, izprast koeficientu kāpumus un kritumus, kā arī uzzināt galvenos favorītus no dažādiem bukmeikeriem.

Speletajiem.com komanda uzskata, ka koeficientu salīdzināšanas lielākais pluss ir maksimālās peļņas ieguve. Uz vienu un to pašu notikumu koeficienti dažādos totalizatoros var ļoti svārstīties. To var ietekmēt dažādi faktori, galvenais no tiem - dažādi bukmeikeri strādā ar dažādām koeficientu noteikšanas metodēm. Ja uz kādas komandas uzvaru vienā totalizatorā koeficients ir "2", tad citur tas var būt, piemēram, "2,2". Veicot 100 eiro likmi, šī "0,2" lielā atšķirība uzvaras gadījumā spēlētāja laimestu var mainīt 20 eiro vērtībā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Pēteris Skudra iecelts par Rīgas Dinamo galveno treneri.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!