Noderīgi: Kas ir arbitrāžas likmes?

Jansons
Jansons
24/07/2020 21:00
Facebook icon Twitter icon Reddit icon

Arbitrāžas likmes

Arbitrāžas likmes ir matemātiski izrēķinātas situācijas, kuras atļauj veikt likmes uz visiem sporta notikuma iznākumiem, garantējot uzvaru neatkarīgi no spēles rezultāta. Tādējādi likmju veikšana pārtop par ieguldījumu ar 100% peļņas iespēju.

Arbitrāžas likmes totalizators rodas, jo bukmeikeri ir konstantās sāncensībā ar citiem sporta likmju kantoriem, tādējādi uzstādot pārmērīgi lielus koeficientus uz dažādiem notikumiem. Dažādos totalizatoros variējošo koeficientu atšķirības veicina arbitrāžas likmju rašanos.

Arbitrāžas likmes savās mājaslapās piedāvā ļoti daudz ārzemju saitu. Speletajiem.com ir viena no retajām Latvijas vietnēm, kurā arī iespējams apskatīt totalizatoros sastopamās arbitrāžas likmes.

Uzmanību! Reģistrējies 1xbet ar akcijas kodu "speletajiem" un saņem +30% papildus pirmā depozīta bonusam. Uzzināt vairāk 💶

Lai vienkāršiem vārdiem izskaidrotu, kas ir arbitrāžas likme un kā tā strādā praksē, apskatīsim izdomātu basketbola maču, kurā savā starpā tiekas Nacionālās basketbola asociācijas komandas Ņujorkas Knicks un Denveras Nuggets. Koeficients uz Knicks kādā no totalizatoriem ir 2.2, tikmēr citā bukmeikeru vietnē koeficients uz Nuggets ir 2.1. Tādējādi, veicot 100 eiro likmi uz katru no spēlēm, ir garantēta vismaz 10 eiro uzvara. Arbitrāžas likmes strādā arī uz likmēm, kur mača rezultātam ir trīs iznākumi - vienas komandas uzvara, otras komandas uzvara un neizšķirts.

Seko līdzi Speletajiem.com sadaļai 'Arbitrāžas likmes', lai labāk izprastu, kā tieši tās strādā un gūtu papildus ienākumus!

Izlasi mūsu nākamo rakstu. Kas ir sporta likmju koeficientu salīdzināšana?