Latvijas hokejista Jāņa Kalniņa izcilais sniegums ļāvā KHL komandai Helsinku ​Jokerit​ izbraukumā svinēt uzvaru pret Ufas ​Salavat Yulaev.​ Kalniņa sezonas otrā sausā spēle nodrošina 'Jokerit' uzvaru

Kalniņa izcilais sniegums atnes 'Jokerit' sauso uzvaru

Jānis Kalniņš Jokerit vārtos

Latvijas hokejista Jāņa Kalniņa izcilais sniegums ļāvā Kontinentālas hokeja līgas (KHL) komandai Helsinku Jokerit izbraukumā svinēt uzvaru pret Ufas Salavat Yulaev.

Jokerit viesos ar 3:0 (1:0; 1:0; 1:0) svinēja uzvaru pār Ufas Salavat Yulaev, gūstot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Latviešu hokejists vārtos stājās 15. reizi šosezon un savā desmitajā uzvarā atvairīja visus 39 pretinieku metienus. Šī bija Kalniņa otrā sausā uzvara šosezon. Helsinku klubs 29 spēlēs izcīnījuši 39 punktus, pakāpjoties uz Rietumu konfereneces sesto vietu. Tikmēr ufieši piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas, tomēr komanda ar 43 punktiem ieņem Austrumu konferences piekto pozīciju.

Jokerit hokejisti guva pa vārtiem katrā trešdaļā. Pirmajā periodā vairākumu realizēja Alekss Grants, savukārt otrās trešdaļas nogalē pārsvaru dubultoja Džordans Šrēders. Spēlei punktu pielika Niklass Jensens.

Citās spēlēs Ņižņijnovgorodas Torpedo ar 3:2 apspēlēja Nursultanas Barys, bet Maģņitogorskas Metallurg ar 3:1 pieveica Maskavas Dynamo. Tikmēr Čeļabinskas Traktor ar 2:0 bija pārāki par Novosibirskas Sibir.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu, Liepājnieki triumfē novembra balsojumā par Virslīgas labākajiem