Soļa attālumā no NBA fināla nonākusi Maiami ​Heat​ vienība, kas Austrumu konferences fināla ceturtajā mačā ar 112:109 uzveica Bostonas Celtics. Hero samet 37 punktus, 'Heat' nonāk soļa attālumā no NBA

Hero samet 37 punktus, 'Heat' nonāk soļa attālumā no NBA fināla

nba

Soļa attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fināla nonākusi Maiami Heat vienība, kas Austrumu konferences fināla ceturtajā mačā ar 112:109 (24:23, 26:21, 27:32, 35:33) uzveica Bostonas Celtics, tādējādi sērijā panākot 3-1. Par spēles galveno varoni kļuva Heat jaunais spēlētājs Tailers Hero, kurš guva 37 punktus.

Maiami Heat un Bostonas Celtics mačs bija sasprints, komandām vienai otru turot pie īsas pavadas. Veiksmīgāka spēle gan padevās Maiami basketbolistiem, kuri trešajā ceturtdaļā bija panākuši 12 punktu pārsvaru, kā arī lielāko spēles daļu atradās vadībā. Tomēr deviņas minūtes līdz mača noslēgumam Celtics panāca 85:84, ko gan Heat ātri vien mainīja, izvirzoties atpakaļ vadībā un noturot to līdz pat spēles beigām.

Par spēles varoni kļuva tikai 20 gadus vecais Hero, kurš pretinieku grozā salādēja 37 punktus, 17 no tiem svarīgajā ceturtajā ceturtdaļā. Pēc šādas rezultativitātes Hero uzstādīja jaunu NBA rekordu - pirmais debitants, kurš guvis tik daudz punktu konferences finālsērijas mačā.

Hero zvaigžņu stundai ar 24 punktiem piebalsoja Džimijs Batlers un ar 22 punktiem Gorans Dragičs. Celtic rindās 28 punkti Džeisonam Teitumam, bet 21 punkts Džeilenam Braunam.


Nākamo spēli komandas aizvadīs piektdien. Tikmēr ceturtdien laukumā dosies Rietumu konferences finālisti Losandželosas Lakers un Denveras Nuggets. Šajā sērijā ar 2-1 vadībā ir Lakers.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Olybet pieturas pie pārbaudītām vērtībām.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!