Habibs pret Geičī - vai neuzveiktais dagestānietis ir briesmās?

Habibs Nurmagomedovs

Naktī uz svētdienu norisināsies cīņu šovs UFC 254. Cilvēku uzmanība visvairāk tiks vērsta uz vakara galveno sadursmi, kurā cīņas astoņstūrī kāps vēl ne reizi neuzvarētais vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs un draudīgais ASV cīkstonis Džastins Geičī.

"Džastins ir ļoti sīksts pretinieks, sīksts vīrs. Viņš seko savam sapnim. Viņš ir ļoti izsalcis. Viņš tikko pieveica ļoti sīkstu pretinieku. Negribu viņu nenovērtēt,'' preses konferencē žurnālistiem sacīja Habibs.

Mūsu Speletajiem.com komandas eksperts ir izpaudis arī savu viedokli un veicis prognozi.

UFC Prognoze

Krieviju pārstāvošais Nurmagomedovs savu pēdējo cīņu aizvadīja vairāk nekā gadu atpakaļ. Viņš ir MMA vieglā svara čempions, kurš uzvarējis pilnīgi visās savās profesionālā sportista cīņās, iekrājot bilanci 28-0. Šo 28 panākumu kontekstā jāpiemin viena no iespaidīgākajām un skaļākajām uzvarām cīņas sporta nesenajā pagātnē, kad Dagestānā dzimušais cīkstonis ar savu dzelzs tvērienu no cīņas lika izstāties bravūrīgajam īru sportistam Konoram Makgregoram. Tikmēr Habiba pretinieks Džastins Geičī iekrājis diezgan solīdu uzvaru bilanci 22-2.

Kamēr Habiba spēcīgā puse ir satvēriens un reslings, amerikānim ir ļoti spēcīgi sitieni gan ar rokām, gan kājām. To uzsvēra arī pats Habibs: “Viņš veic ļoti labus sitienus un tie ir efektīgi, ja viņš stāv kājās. Taču, ja es kādu sitienu pārķeru, tad viss izmainās. Esmu gatavs viņu nolikt uz grīdas kaut 100 reizes. Būs ļoti interesanti.”

"Starp mani un Geidžī tas būs pavisam citādāk,” Habibs turpināja prātot. “Ja es noguldīšu Geidžī vienreiz, turpināšu to darīt visu laiku. Pierādīšu viņam, ka ir liela atšķirība starp Dagestānas un amerikāņu reslingu."

Amerikāņu sportists Geičī pirms trīs nedēļās notikušajā preses konferencē norādīja, ka tā bez šaubām būs viņa karjeras lielākā cīņa. Pie iespējas spēkoties ar ne reizi neuzvarēto Habibu, amerikānis tika pēc sava tautieša Tonija Fērgusona uzveikšanas. "Neļaušu nekādiem ārējiem faktoriem ietekmēt to, kā es domāju, rīkojos vai gatavojos," uzsvēra 31 gadus vecais sportists. "Svarīgākais ir pieturēties pie savas ticības tam, ka šodien esmu labāks nekā biju vakar. Esmu darījis to jau astoņas nedēļas, vēl priekšā trīs ar pusi. Būšu tik gatavs, cik vien varu būt.''

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. RFS Latvijas kausā dosies uz Ventspili, liepājnieki uzņems Pertijas 'Valmieru'