Premjerlīgas 20 klubiem aizvakar bija sanāksme kurā nolēma, ka sezona ir jāpabeidz. Vēl viena attālināta konference ir plānota nākamajā piektdienā Sanāksmē tomēr nolemj pabeigt Anglijas Premjerlīgas sezonu

Futbola fani var priecāties!

Futbols pavisam noteikti drīzumā atgriezīsies, vairākas līgas jau ir atsākušas treniņus. Mēs (speletajiem.com komanda) apkopojām visu jaunāko informāciju vienuviet. ⚽️

ANGLIJA:

Premjerlīgas 20 klubiem aizvakar bija sanāksme kurā nolēma, ka 2019-2020 gada sezona ir jāturpina. Vēl viena attālināta konference ir plānota nākamajā piektdienā (8. Maijs), lai precīzi nolemtu kuros datumos atsāksies spēles. Visi Premjerlīgas klubi, kā arī pāris Čempionu līgas komandas ir ieguldījuši naudu korona vīrusa pārbaudes ierīcēs. Šīs ierīces rezultātus spēj noteikt 2.5 stundu laikā un tās maksājot 36 tūkstošus britu mārciņu.

FRANCIJA:

Kopš 28. Aprīļa Francijas 1. Līga, kā arī 2. Līga neturpina 2019-2020 gada sezonu.

1. Līga:

PSG tika pasludināti par 2019-2020 gada čempioniem, 2. Vieta Marseille pievienosies viņiem Čempionu līgas grupas raundos. Rennes komanda spēlēs kvalifikācijas raundā, bet atlikušās divas Eiropas Līgas pozīcijas paliek neizlemtas.

2. Līga:

Lorient uzvarēja 2. Līgu un tiks paaugstināta uz 1. Līgu kopā ar 2. Vietu Lens.

Pēdējās divas 1. Līgas komandas Amiens un Toulouse tiks pazeminātas uz 2. Līgu.

Parīzes PSG

Mirklis, kad PSG uzvarēja 2019. gada 1. Līgas (Ligue 1) titulu.

VĀCIJA:

No visām augstākajām līgām Vācija bija pirmie kuri atsāka treniņus, ņemot vērā to, ka situācija Vācijā uzlabojas. Valdībai bija tikšanās ceturtdien, kurā nolēma uzgaidīt vēl vienu nedēļu līdz Bundeslīga atsāksies. Vācijas futbola līga (DFL) mērķē noslēgt sezonu līdz 30. jūnijam spriežot pēc Reuters. Visi atlikušie mači notiks aiz “slēgtām” durvīm ņemot vērā to, ka visos sporta notikumos skatītāji ir aizliegti līdz 31. augustam. Un šo līgu ar nepacietību gaida visi totalizatora un kazino fani.

Minhenes Bayern treniņš


Bayern Munich spēlētāji gatavojās iespējamajiem mačiem maija beigās.

ITĀLIJA:

Itālijas futbola klubi gaidīja individuālo treniņu uzsākšanu sākot no 8. maija, tomēr tiem nāksies nogaidīt līdz grupu treniņi tiks atļauti, kas būs 18. maijā. Daudziem māc šaubas par to vai 2019-2020 sezona spēs turpināties. Veselības ministrija paziņojusi, ka doma par šīs sezonas atsākšanos šobrīd šķiet gandrīz neiespējama, tāpat arī to paziņojis sporta ministrs Vincenzo Spadaforo. Spriežot pēc “Football Italia” visas Serie A komandas izņemot Brescia un Torino ir piekritušas atsākt sezonu.

Juventus spēlētāji iesildās mačam

Juventus spēlētāji trenējās kopā pirms COVID-19 pandēmijas uzliesmojuma.

PORTUGĀLE:

Būs gan vēl labas ziņas, Portugāles top divīzija Primeira Liga ir paziņojusi, ka oficiāli atsāks 2019-2020 gada sezonu jau 30. maijā, kas viņiem ļaus kļūt par pirmo no lielajām līgām kas to būs paveikusi. Atlikušie 10 raundi tiks aizvadīti bez skatītājiem ar Porto un Benfica priekšgalā šobrīd cīnoties par 1. pozīciju. Taca de Portugal fināls starp Porto un Benfica arī notiks, šobrīd gan nav zināma vieta un laiks. Lai gan vēl nav zināms, kas notiks ar zemākajām līgām ( LigaPro), mēs ticam, ka tie mači atsāksies ap to pašu laiku.

Porto stadions

Porto stadions pirms pandēmijas sākuma.

SPĀNIJA:

Spāņu futbola klubiem tiks atļauts trenēties sākot no 11. maija pēc premjerministra Pedro Sanchez paziņojuma 29. aprīlī. Aizvakar valdība apstiprināja, ka visi spēlētāji tiks testēti sākot ar 4. maiju. 11. maijā treniņi varēs atsākties mazās grupās un 1. jūnijā pilnvērtīgi treniņi visiem tiks atļauti. Tas dod cerību visiem faniem, ka līgas atsāksies ap jūnija beigām.

Barcelona futbola klubs

Slavenā Camo Nou pandēmijas laikā.

Speletajiem.com komanda