Formula-1 apbalvošanas ceremonijas būs bez goda pjedestāla

Formula-1 apbalvošanas ceremonijas būs bez goda pjedestāla

Šīs sezonas Formula1 katra posma trīs ātrākajiem braucējiem nebūs iespēja svinēt panākumu uz goda pjedestāla sociālās distancēšanās noteikumu dēļ, kas saistīta ar vīrusa Covid-19 izraisīto pandēmiju.

Gandrīz kā visos sporta pasākumos, arī F-1 posmi notiks aiz aizslēgtām durvīm jeb bez skatītāju klātbūtnes. Tāpat pirms sacensībām, drošības apsvērumu dēļ, nenotiks braucēju parāde.

Sakarā ar to, ka uz goda pjedestāla nav iespējams ievērot nepieciešamo distancēšanos, pēc sacensībām nenotiks trofeju pasniegšana, himnu atskaņošana un ierastā šampanieša duša.

“Iepriekš noteiktās organizatoriskās lietas vairs nevar notikt kā ierasts,” F-1 mājaslapā citēts čempionāta motosporta direktors Ross Brauns.

“Ierastā pjedestāla procedūra nevar notikt, bet mēs plānojam svinības veikt uz starta-finiša taisnes. Viens no variantiem būtu sarindot mašīnas, un braucēji stāvētu to priekšā,” stāsta Brauns. Viņš atzīst, ka plāns vēl tiek pieslīpēts, tāpēc dažas lietas var mainīties.

F-1 sezona sāksies 5. jūlijā ar Austrijas posmu. Organizatori plāno aizvadīt 15-18 posmus, sezonu noslēdzot decembrī. Sezonas totalizatora koeficientus atradīsiet Optibet mājaslapā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu, <a class="blue-link" Pasaules sportisti iestājas pret rasismu

Speletajiem.com komanda