Vīriešu tenisa ranga pirmā rakete Novaks Džokovičs ASV atklātā čempionāta US Open astotdaļfināla mačā pēc zaudēta savas serves geima neapzināt Džokovičs nesportiskas uzvedības dēļ diskvalificēts no

Džokovičs nesportiskas uzvedības dēļ diskvalificēts no 'US Open'

Tenisa leģenda Novaks Džokovičš

Vīriešu tenisa ranga pirmā rakete Novaks Džokovičs ASV atklātā čempionāta US Open astotdaļfināla mačā pēc zaudēta savas serves geima neapzināti ar bumbiņu trāpīja līnijtiesnesei, tādējādi tiekot diskvalificēts no mača pret spāni Pablo Karenjo Bustu.

Džokovičs ceturtās kārtas mača pirmajā setā bija iedzinējos ar 5-6 pret Spānijas tenisistu Pavlo Karenjo Bustu un pēc zaudēta punkta daļēji zaudēja savaldību. Serbs ar raketi sita pa bumbiņu, kas trāpīja līnijtiesnesei pa kaklu.

Par savu rīcību Džokovičs tika diskvalificēts, līdz ar to ranga 27. numurs Karenjo Busta, kurš izlikts ar 20. numuru, iekļuva nākamajā ceturtdaļfināla kārtā.

Džokovičs šosezon bija triumfējis visās 26 spēlēs. Trīs no saviem 17 Grand Slam tituliem Džokovičs izcīnījis tieši ASV. Pērn viņš savainojuma dēļ apstājās ceturtajā kārtā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Latvijas izlase iesit vārtus Kroļļa un Kārkliņa debijā, tomēr samierinās ar neizsķirtu pret Maltu.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!