KHL pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu ar zaudējumu pēcspēles metienu sērijā uzsācis Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas Dinamo. 'Dinamo' pārbaudes mačā piekāpjas Somijas pēc spēka ot

'Dinamo' pārbaudes mačā piekāpjas Somijas pēc spēka otrās līgas klubam

Indrašis un M. Rēdlihs treniņā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu ar zaudējumu pēcspēles metienu sērijā uzsācis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo, kas ar 4:5 atzina Somijas pēc spēka otrās līgas kluba Imatras Kettera pārākumu. Vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Dzierkals, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš un Kristaps Sotnieks.

Rīgas Dinamo sastāvā debitēja deviņi hokejisti, no tiem četri bija leģionāri - kanādieši Zaks Mičels un Morgans Eliss, čehs Ondržejs Vitāseks un austrietis Konstantīns Komareks. Pirmo uzbrucēju maiņu veidoja kapteiņa Laura Dārziņa, Miķeļa Rēdliha un Mika Indraša trio. Vārtu guvumus šajā mačā guva tikai latviešu hokejisti.

Mača gaitā rīdzinieki ne reizi neatradās vadībā - Reiņa Liepiņa vārti tika cauršauti jau spēles otrajā minūtē, uz ko ar precīzu metienu pirmās trešdaļas beigās atbildēja Mārtiņš Dzierkals. Turpinājumā Dinamo ielaida divus bezatbildes vārtus. Rezultāta starpību samazināja Miķelis Rēdlihs, taču jau nākamajā minūtē atkal precīzi bija mājinieki (2:4). Līdz mača beigām, pateicoties Laura Dārziņa un Kristapa Sotnieka vārtu guvumiem, rezultāts uz tablo rādīja neizšķirtu 4:4.

Bukmeikeriem par prieku, papildlaikā komandas vārtus neguva, tāpēc uzvarētāja noteikšana tika atstāta bullīšu ziņā. Kamēr pretinieki realizēja divus izgājienus pret Liepiņu, Latvijas kluba hokejisti nespēja apspēlēt pretinieku vārtu vīru. Izgājienus Dinamo rindās veica Mičels, Dārziņš, Indrašis un Dzierkals.

RĪGAS DINAMO SASTĀVS:

Vārtos: Reinis Liepiņš, rezervē Bruno Brūveris;

Aizsargu virknējumi: Metjū Majone - Morgans Eliss, Kristaps Sotnieks - Ondržejs Vitāseks, Kristaps Zīle - Jānis Jaks, Ernests Ošenieks;

Uzbrucēju virknējumi: Lauris Dārziņš - Miks Indrašis - Miķelis Rēdlihs, Konstantīns Komareks - Zaks Mičels - Mārtiņš Dzierkals, Gints Meija - Daniels Bērziņš - Renārs Krastenbergs, Kaspars Ziemiņš - Deniss Fjodorovs, Daņila Larionovs, Emīls Ģēģeris.

Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs jau 25. augustā pret citu Somijas pēc spēka otrās līgas klubu Kiekko-Pojat. 27. augustā Latvijas hokeja klubs spēlēs pret Jāņa Kalniņa pārstāvēto KHL klubu Helsinku Jokerit.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Kurucam sezona beigusies, Porziņģa Mavericks iespēja pārņemt vadību sērijā.