Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas pirmajā mačā ceturtdien, 3. septembrī, Latvijas klubs Rīgas Dinamo ar 2:3 (0:3, 1:0, 1:0) piekāpās 'Dinamo' nespēj sasmelt izlieto un piedzīvo zaudējumu KHL

'Dinamo' nespēj sasmelt izlieto un piedzīvo zaudējumu KHL ievadā

Cīņa starp Rīgas Dinamo un Barys spēlētājiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas pirmajā mačā ceturtdien, 3. septembrī, Latvijas klubs Rīgas Dinamo ar 2:3 (0:3, 1:0, 1:0) piekāpās Nursultanas Barys komandai no Kazahstānas. Vārtus mājinieku labā guva Pāvels Černovs un Deniss Paršins.

Lai gan Dinamo spēli iesāka aktīvāk un tika pie pirmajiem bīstamajiem momentiem, tieši pirmā perioda turpinājums izrādījās spēles klupšanas akmens. Pirmajā trešdaļā rīdzinieki ielaida trīs vārtus, no kuriem divi tika ielaisti mazākumā. Pretinieku rindās precīzi bija: Kērtiss Volks, Ņikita Mihailis un Darens Dīcs.

Atlikušās divas trešdaļas Dinamo izpildījumā bija mazliet labākas, spēles pavedienu atrada arī rīdzinieku vārtsargs Iļja Proskurjakovs. Turklāt noraidījumu minūtes krāja ne tikai mājinieki, kas Latvijas galvaspilsētas klubam sniedza vairākas vārtu gūšanas iespējas. Vārtu rēķinu tumši sarkanajās formās spēlējošo rindās otrās trešdaļas beigās atklāja Pēvels Černovs.

Trešajā periodā Rīgas Dinamo nespēja izmantot savas iespējas, turklāt dramatisks izvērtās spēles noslēgums. Spēlētāju starpā izvērsās vairākas domstarpības, rīdzinieki ieguva divu vīru vairākumu, un Deniss Paršins bija precīzs 25 sekundes pirms pamatlaika beigām. Tomēr ofensīva līdz spēles beigām augļus nenesa, līdz ar to mačs noslēdzās ar 2:3 viesu labā.

Šis bija Pētera Skudras pirmais mačs Dinamo galvenā trenera amatā, tādējādi savu debiju sākot ar zaudējumu.