Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo sestdien, 26. decembrī, izbraukumā ar 2:3 papildlaikā piekāpās Minskas Dinamo vienībai, tādēj� Rīgas klubs zaudēja jau piekto spēli pēc kārtas

'Dinamo' izpilda tikai 14 metienus un papildlaikā piekāpjas Minskai

Rīdzinieki gatavi cīņai ar Minskas Dinamo

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo sestdien, 26. decembrī, izbraukumā ar 2:3 papildlaikā piekāpās Minskas Dinamo vienībai, tādējādi piedzīvojot jau piekto zaudējumu pēc kārtas. Vārtus rīdzinieku labā guva Gļebs Zirjanovs un Deniss Paršins.

Pēc atbrīvošanās no virknes ārzemju spēlētāju, Dinamo rindās atgriezās uzbrucējs Andris Džeriņš, bet vārtsargu pozīcijā piesaistīts krievu hokejists Ivans Naļimovs, kā arī 20 gadus vecais Jānis Voris. Izbraukumā dinamieši devās bez vārtu vīra Staņislava Gaļimova un aizsargiem Džordana Mareja un Tonija Sunda, kuri saskārušies ar veselības problēmām.

Vārtos Latvijas kluba treneris Pēteris Skudra sūtīja komandas jaunpienācēju Naļimovu, kuram gan nācās kapitulēt jau mača otrajā minūtē. Mājinieku skaitlisko vairākumu realizēja Brenans Menels - 0:1 no rīdzinieku skatījuma. Pirmā perioda beigās Minskas Dinamo spēlētājs Aleksandrs Kogaļevs pārsvaru dubultoja - 0:2.

Otrajā periodā Dinamo izdevās gūt savus pirmos vārtus. Vārtiem apkārt apslidoja un ne pārāk spēcīgu metienu izdarīja Gļebs Zirjanovs, taču vārtu priekšā redzamību labi nosedza viņa partneri - 1:2.

Tikmēr izcilu trešā perioda sākumu aizvadīja viesi, kas pateicoties Denisa Paršina pašatdevei pie pretinieku vārtiem, jau 19. sekundē panāca neizšķirtu 2:2. Tas bija Dinamo desmitais metiens pa Minskas kluba vārtiem.

Spēles pamatlaikā vārti vairāk netika gūti. Trīs periodu laikā Rīgas klubs izpildīja tikai 14 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr pa Naļimova sargātajiem vārtiem tika izdarīti 30 raidījumi.

Jau papildlaika 31. sekundē mājinieki guva uzvaras vārtus, vēlreiz precīzam esot Menelam - 2:3.

Dinamo šīs sezonas KHL regulārajā čempionātā aizvadījusi 37 spēles, tajās iekrājot vien 16 punktus un ieņemot likumsakarīgu pēdējo pozīciju Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējumā. Rīgas klubam vēl pastāv teorētiskas izredzes uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Šī brīža play-off zonu ar 39 punktiem 33 mačos noslēdz Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku Jokerit.

Nākamo maču Dinamo aizvadīs 28. decembrī, kad izbraukumā tiksies ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. NHL vienojušies par sezonas sākuma datumu un izspēles kārtību