'Dinamo' izbraukumu iesāk ar sagrāvi Maskavā

Dinamo kapteinis Lauris Dārziņš

Latvijas klubs Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izbraukuma mačā ar 1:6 piedzīvoja sagrāvi pret Maskavas Dinamo vienību. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva kanādietis Zeks Mičels.

Iepriekšējā mačā Rīgas klubs lika punktu melnajai 14 spēļu zaudējumu sērijai, savā laukumā ar 5:3 uzvarot Pekinas Kunlun Red Star vienību. Tā bija Dinamo pirmā uzvara kopš 1. oktobra un tikai trešā visā sezonā.

Trīs spēļu izbraukuma sēriju Latvijas klubs sāka Maskavā, kur piedzīvoja bezierunu zaudējumu. Pēc aizvadītām 24 spēlēm Pētera Skudras vadītā komanda iekrājusi desmit punktus, kas klubu ierindo Rietumu konferences un visas līgas pēdējā pozīcijā.

Trīs vārtus un rezultatīvu piespēli Maskavas Dinamo rindās iekrāja Dmitrijs Jaškins. Šobrīd uzbrucējs ir KHL labākais vārtu guvējs.

Vārtu rēķinu mājinieki atklāja spēles astotajā minūtē, izmantojot rīdzinieku kļūdu savu vārtu tuvumā. Staņislavs Gaļimovs līdz galam nesapratās ar saviem aizsargiem, kā rezultātā tika pazaudēta ripa un vārtus varēja gūt Vadims Šipačovs. Dažas minūtes vēlāk maskavieši rezultātu dubultoja - Andreja Sergejeva metienu vārtu priekšā pielaboja Dmitrijs Jaškins - 0:2. Pēcāk Rīgas klubs trīs reizes palika mazākumā, taču spēja nosargāt vārtus neieņemtus.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē viesiem izdevās vienus vārtus atspēlēt - no vārtu priekšas precīzs bija Zeks Mičels - 1:2. Tomēr nepilnas trīs minūtes vēlāk mājinieki ar ceturto reizi realizēja skaitlisko vairākumu. Precīzs no vārtu priekšas Jaškins - 1:3.

Trešajā periodā rīdzinieki nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas, kam sekoja trīs vārtu guvumi nepilnu divu minūšu laikā, kas arī pilnībā iznīcināja spēles intrigu. Pa vārtiem guva Jaškins, Andrejs Mironovs un Jegors Brizgalovs.

Nākamo maču Dinamo aizvadīs pēc divām dienām Jarosļavā, kur tiksies ar vietējo Lokomotiv komandu. Izbraukumu rīdzinieki noslēgs 23. novembrī ar vēl vienu maču pret Pekinas Kunlun Red Star.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. NBA draftā ar pirmo numuru izvēlas aizsargu Edvardsu