Rīgas Dinamo izbraukuma mačā ar 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) atzina Rietumu konferences tiešo konkurentu Sochi pārākumu, tādējādi turpinot neveiksmīgo izbrau 'Dinamo' viesos piekāpās 'Sochi' hokejistiem ar 2:4

'Dinamo' izbraukumā piekāpjas tiešajam konkurentam 'Sochi'

Dinamo piekāpjas Sochi komandai

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo izbraukuma mačā ar 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) atzina Rietumu konferences tiešo konkurentu Sochi pārākumu, tādējādi turpinot šīs sezonas neveiksmīgo izbraukuma spēļu bilanci. Vārtus rīdzinieku labā guva Metjū Majone un Mārtiņš Dzierkals.

Spēle iesākās visai vienlīdzīgi, komandām taustoties un cenšoties izprast labākos ieročus, lai gūtu priekšroku mača turpinājumā. Dinamo jau mača astotajā sekundē tika pie iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču nesekmīgi. Tikmēr septītajā minūtē savu iespēju spēlēt ar viena vīra pārākumu izmantoja Sochi hokejisti - pie atlēkušās ripas pēc komandas biedra metiena bija Dmitrijs Kolgotins, kurš netraucēts to raidīja Dinamo vārtu tīklā.

Otrajā periodā pie iespējas spēlēt lielajā trīs pret pieci vairākumā tika viesi no Rīgas. Dinamo galvenais treneris Pēteris Skudra pat izmantoja iespēju paņemt 30 sekunžu pārtraukumu, lai ieskicētu spēlētājiem vārtu gūšanas plānu, tomēr tas komandai neizdevās - rezultāts palika nemainīgs.

Otrā perioda izskaņā mājinieki guva otros vārtus. Līdz tam brīdim un arī pēc tam labu spēli Rīgas kluba vārtos rādošais Iļja Proskurjakovs pieļāva kļūdu, raidot ripu gar apmali, kur to pārķēra Sochi hokejists, un to piespēlēja Daņilam Miromanovam, kurš bija precīzs (0:2).

Hokeja saldais ēdiens bija trešais periods, kad komandas kopumā guva četrus vārtus. Rīdzinieki jau perioda pirmajā minūtē, spēlējot formātā četri pret četri, vārtu starpību samazināja līdz minimumam, precīzam esot Metjū Majonem (1:2). Četras minūtes vēlāk viesi pieļāva kļūdu uzbrukumā, kas noveda pie Sochi izgājiena trīs pret viens. To sekmīgi izmantoja Sergejs Šmeļovs, kurš ripu raidīja vārtu tuvējā stūrī (1:3). Nieka 45 sekundes vēlāk atkal precīzi bija rīdzinieki, vārtus gūstot Mārtiņam Dzierkalam (2:3).

Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Dinamo tika pie svarīga vairākuma, kas beigās izvērtās maču izšķirošs un ļoti katastrofāls viesu spēlētājiem. Labu momentu neizdevās izmantot Latvijas kluba kapteinim Laurim Dārziņam, kam sekoja Sochi pretuzbrukums. Izgājienā viens pret vienu Igors Rudenkovs guva ceturtos vārtus Sochi labā (4:2). Turpinājumā mača rezultāts palika nemainīgs.

Rīgas Dinamo ar izcīnītiem pieciem punktiem desmit mačos ieņem pēdējo, 11. vietu, Rietumu konferencē, bet vietu augstāk ar septiņiem punktiem ir Sochi vienība.

izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Īsta kazino tradīcijas tagad arī internetā!